Łukasz Szewczyk19.01.2022 (15:47)3 komentarze

TVN24 na Igrzyska Olimpijskie. Dziennikarze Eurosportu poprowadzą "Studio Pekin" i "Raport z Pekinu"

• Telewizja TVN 24 gotowa na Igrzysk Olimpijskich w Pekinie,
• Stacja przygotowała specjalne codzienne programy, które pokażą co aktualnie dzieje się podczas zawodów.
Igrzyska Olimpijskie
"Raport z Pekinu" wystartuje w piątek (4 lutego 2022 roku) o godzinie 8.35 zaraz po serwisie informacyjnym. Widzowie znajdą tam relacje specjalnych wysłanników Eurosportu i TVN24, komentarze gwiazd sportu, wyniki oraz wszelkiej maści ciekawostki. Program poprowadzi Paweł Kuwik z Eurosportu.
Tego samego dnia o godzinie 17:20 zadebiutuje "Studio Pekin". Jego gospodarzem będzie dziennikarz Eurosportu Michał Korościel. W programie goście podsumują to co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich minionego dnia. Wszystko to z użyciem najnowszych technologii, które umożliwią szybki, łatwy i atrakcyjny dostęp do informacji.

Olimpijskie programy TVN24 będą emitowane dwa razy dziennie przez cały okres trwania Igrzysk. "Raport z Pekinu" o godz. 8:35 oraz "Studio Pekin" o godz. 17:20.

Dodatkowo stworzono dedykowany Igrzyskom kod QR, dzięki któremu prosto z ekranu telewizora, za pomocą smartfona będzie można przenieść się na portal tvn24.pl. Widzowie znajdą tam artykuły, pogłębione informacje oraz dokładne analizy występów naszych sportowców.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Niezależne media powinny zbojkotować te igrzyska.
 5  
W skokach narciarskich mamy szanse .... na drugą lub trzecią dziesiątkę. :)
 3  
A czyja to jest wina że naszym skoczkom nie idzie?! Prawie wszyscy to dziadkowie z czterema krzyżykami na plecach a nowych młodych, 18 - 20 lat, nie widać. Rządzący zajmują się tylko sobą, pudrują swój nos i guzik ich obchodzi że zarzynają Polską kadre skoczków!
 0