Łukasz Szewczyk20.01.2022 (11:58)brak komentarzy

"Kilogramy do szczęścia" w TLC

• Nowy program TLC przedstawia losy chorobliwie otyłych osób, które próbują schudnąć i na zawsze zmienić swoje życie.
• W każdym odcinku znany chirurg bariatryczny zgadza się przeprowadzić operację, pod warunkiem, że bohater straci znaczną część wagi jeszcze przed zabiegiem.
"Kilogramy do szczęścia" w TLC
Program "Kilogramy do szczęścia" przedstawia widzom przypadki skrajnej otyłości. Siedmioro zdesperowanych uczestników projektu, z których każdy waży od 180 do 360 kilogramów, szuka pomocy u znanego chirurga bariatrycznego, doktora Charlesa Proctera. Pacjenci próbują schudnąć i zmienić swoje życie na zawsze. W każdym odcinku widzowie poznają losy innej osoby, i są świadkami jej walki o zrzucenie nadprogramowych kilogramów. Czy skończy się ona totalną porażką czy triumfalnym sukcesem?

W odcinku premierowym widzowie poznają najlepsze przyjaciółki Meghan i Vanessę. Pomimo ich pozytywnej energii i poczucia humoru, obie kobiety borykają się z problemami zdrowotnymi. Ważąca 225 kilogramów Meghan jest zmęczona życiem. Podłączona do zbiornika z tlenem, chce zainspirować Vanessę, by przyłączyła się do niej i poddała operacji bariatrycznej. Jednak zmiana diety i ćwiczenia, które pozwolą na wymagane przed operacją zgubienie wagi, nie zachęcają 200-kilogramowej Vanessy. Doktor Procter przekona się, że potrzeba czegoś więcej niż tylko pozytywne nastawienie i poczucie humoru, aby skłonić te kobiety do ratowania własnego życia.
Premiera programu 21 stycznia 2022 o godz. 21.00 na antenie TLC Polska