Łukasz Szewczyk20.01.2022 (16:02)brak komentarzy

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Kolejne mecze Polaków w Eurosporcie, Metrze i Playerze

• Reprezentacja Polski w piłce ręcznej awansowała do drugiej rundy mistrzostw Europy rozgrywanych na Węgrzech i Słowacji.
• Wszystkie spotkania Polaków będą transmitowane w Eurosporcie i Metrze, a każde spotkanie turnieju pokaże na żywo serwis player.pl.
Plan transmisji
Po zwycięstwach z Austrią i Białorusią oraz porażce z Niemcami polscy piłkarze ręczni zapewnili sobie grę w drugiej rundzie grupowej mistrzostw Europy. Kolejnymi rywalami biało-czerwonych będą Norwegia, Szwecja, Rosja i Hiszpania. Wszystkie spotkania reprezentacji Polski transmitowane będą na antenach Eurosportu, w Metrze oraz w Playerze. Serwis player.pl pokazuje na żywo i na żądanie każdy mecz mistrzostw Europy.
Turniej rozgrywany na Węgrzech i Słowacji, w trakcie którego możemy oglądać w akcji największe gwiazdy piłki ręcznej komentują Iwona Niedźwiedź, Krzysztof Bandych, Piotr Karpiński, Michał Wszołek i Michał Świrkula.

Plan transmisji spotkań Polaków:

Czwartek (20 stycznia):
• 20:30: Polska - Norwegia (Eurosport 2, Metro, Player)

Piątek (21 stycznia):
• 18:00: Polska - Szwecja (Eurosport 1, Metro, Player)

Niedziela (23 stycznia):
• 15:30: Polska - Rosja (Eurosport 2, Metro, Player)

Wtorek, 25 stycznia,
• 15:30: Polska - Hiszpania (Eurosport 1, Metro, Player)

We wrześniu 2020 roku Eurosport ogłosił pozyskanie wyłącznych praw do transmitowania w Polsce rozgrywek kobiet i mężczyzn w europejskich pucharach w piłce ręcznej: Lidze Mistrzów, Lidze Europejskiej i Pucharze EHF. Stacja nabyła również wyłączne prawa do mistrzostw Europy kobiet oraz mistrzostw Europy mężczyzn do 2026 roku. Znakomitą ofertę Eurosportu dla miłośników piłki ręcznej uzupełniają prawa do mistrzostw Europy w piłce ręcznej plażowej do 2025 roku.