Łukasz Szewczyk25.01.2022 (11:58)2 komentarze

Agata Jońska szefową anteny Radia Pogoda

• Od lutego 2022 r. Radio Pogoda będzie mieć nową szefową anteny i redaktorkę naczelną - zostanie nią Agata Jońska.
• Z Grupą Radiową Agory zakończy współpracę Agnieszka Kasprzyk, dotychczasowa szefowa anteny stacji.
Agata Jońska do tej pory była zastępczynią szefowej anteny Radia Pogoda i jednocześnie redaktorki naczelnej rozgłośni. Z branżą radiową związana jest od kilkunastu lat. Pracę rozpoczęła w Radiu ZET, zasilając dział programowy. W grudniu 2009 r. dołączyła do zespołu Grupy Radiowej Agory - początkowo była sekretarzem redakcji Radia Złote Przeboje, a w 2018 została zastępczynią naczelnej w Radiu Pogoda. Jest entuzjastką nowych mediów, studiowała socjologię na Collegium Civitas.
Agnieszka Kasprzyk, dotychczasowa szefowa anteny Radia Pogoda po ponad 20 latach zdecydowała się odejść z Grupy Radiowej Agory z końcem stycznia 2022 r.

Radio Pogoda dołączyło do portfolio Grupy Radiowej Agory w 2015 r. Obecnie programy stacji można słuchać w 8 miastach - w Warszawie, na Śląsku, w Krakowie, Wrocławiu, w Poznaniu, w Gdańsku (częściowo też w Sopocie i Gdyni), Bydgoszczy oraz Opolu, a także w internecie. Jest to propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat - zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę.

Komentarze (1 - 2 z 2)

To dziwne, że większość ludzi z Grupy Radiowej Agora pochodzi z Eurozetu: Piotr Jaroszewski, Kuba Mędrzycki, prawie sami "oldboje" z dawnej Zetki lat '94-'06.
 2  
W sumie to samych Złotych Przebojów słucha się tak, jak gdyby to była Zetka 15 lat temu
 2