Łukasz Szewczyk03.02.2022 (15:28)1 komentarz

Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 w TVP. Ekspertami Adam Małysz i Luiza Złotkowska

• W piątek (4 lutego 2022 roku) rozpoczynają się Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022
• Telewizja Polska pokaże 200 godzin rywalizacji na żywo, nie zabraknie również specjalnych studiów, podsumowań i powtórek transmisji.
• W gronie ekspertów TVP dwoje medalistów olimpijskich: Adam Małysz i Luiza Złotkowska.
Igrzyska w TVP
Największe nadzieje medalowe Polaków podczas zimowych igrzysk związane są ze skokami narciarskimi, z short trackiem, narciarstwem alpejskim i łyżwiarstwem szybkim. Do relacjonowania zimowej imprezy czterolecia Telewizja Polska zaprosiła najlepszych sportowych dziennikarzy oraz ekspertów. Na kibiców czeka 200 godzin rywalizacji na żywo, dedykowane studia sportowe, podsumowania i powtórki transmisji. Transmisje będą dostępne w TVP1 i TVP Sport oraz równoległe w tvpsport.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport.
Prowadzącymi studio w Warszawie będą: Sylwia Dekiert, Maciej Kurzajewski, Jacek Kurowski, Rafał Patyra, Maciej Jabłoński i Maciej Adamiak. Sportowy Wieczór na czas imprezy zamieni się w Olimpijski Wieczór.

Ceremonię otwarcia i zamknięcia skomentują: Przemysław Babiarz i Piotr Sobczyński.

Do Pekinu poleci sześć ekip reporterskich, a relacje z Chin będą przekazywać: Filip Czyszanowski, Aleksander Dzięciołowski, Michał Chmielewski, Aleksander Roj i Jakub Pobożniak. Dodatkowo TVP, podczas transmisji skoków narciarskich, Marcin Rams zaprosi do specjalnego studia, a jego gośćmi będą Wiktor Pękala i Mateusz Leleń.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Luiza z Elbląga TOP. Wspaniała kobieta boża
 0