Łukasz Szewczyk10.02.2022 (15:53)brak komentarzy

"Pogoda na miłość!" w Radiu Pogoda

• Luty 2022 r. w Radiu Pogoda upływa pod znakiem miłości.
• Zespół stacji zachęca wszystkich do udziału w walentynkowej edycji "Koncertu życzeń Radia Pogoda" oraz rozdaje m.in. bilety do kina na filmowe randki.
Pogoda na miłość!
W styczniu 2020 r. na potańcówce Radia Pogoda w Poznaniu odbyły się spontaniczne oświadczyny, a następnie zaręczyny pary słuchaczy stacji - Katarzyny i Michała. Finałem tej historii będzie wizyta na ślubie pogodnej Młodej Pary wysłanników Radia Pogoda, którzy zrelacjonują go w mediach społecznościowych rozgłośni.
- To wyjątkowe wydarzenie z życia naszych słuchaczy, ale i całej redakcji Radia Pogoda - fakt, że zakochani chcą dzielić z nami swoje najbardziej romantyczne chwile, dodaje nam skrzydeł! Zainspirowani tą historią i chcąc zaangażować pozostałych naszych odbiorców, postanowiliśmy rozsiewać miłość na całą Polskę i to przez cały miesiąc - zapewnia szefowa stacji Agata Jońska.

Dlatego w lutym Radio Pogoda w akcji "Pogoda na miłość!" zachęca wszystkich do podzielenia się swoimi miłosnymi historiami oraz piosenkami, które nieodłącznie się z nimi kojarzą. Redakcja czeka także na wskazówki dla nowożeńców i wszystkich zakochanych, jak najlepiej wspólnie iść przez życie oraz szczere odpowiedzi, czym dla odbiorców rozgłośni jest prawdziwa miłość. Swoje historie i opinie można przesyłać przez specjalny formularz na stronie internetowej radiopogoda.pl. Najciekawsze będzie można usłyszeć na antenie do końca lutego.

Oprócz tego pod znakiem miłości rozgrywane są wyjątkowe konkursy i plebiscyty Radia Pogoda. Do wygrania są m.in. zestawy gier planszowych oraz bilety do kina na filmowe randki.

W najbliższy weekend na antenie pojawi się też specjalna edycja "Koncertu życzeń w Radiu Pogoda". Walentynki od słuchaczy stacji osobiście będzie przekazywać Robert Janowski - w sobotę 12 lutego i niedzielę 13 lutego między godz. 10:00 a 15:00. Miłosne wyznania można już przesyłać na radiopogoda.pl.

Natomiast 25 lutego stacja zorganizuje na antenie potańcówkę z piosenkami weselnymi pod hasłem "I żyli długo i szczęśliwie".