Łukasz Szewczyk11.02.2022 (7:51)brak komentarzy

Bajkowe Walentynki z Romance TV

• Kanał Romance TV przygotował specjalną ramówkę z okazji Walentynek.
"Królewna Śnieżka nad jeziorem" w Romance TV
W niedzielę 13 lutego Romance TV od rana aż do później nocy zaprosi widzów na filmy kojące serce. Stacja porwie widzów na cały przedwalentynkowy dzień do krainy nieograniczonych moż-liwości, gdzie miłość nie zna granic ani przeszkód i co najważniejsze - może przydarzyć się w każdym wieku i momencie naszego życia. W ramach cyklu zostaną pokazane przepiękne filmy miłosne - komediowe i obyczajowe: "Z całego serca: ślub", "Mój George", "Niania mimo woli", "Zaproszenie", "Art & Soul", "Przeznaczenie", "Ratując Madison", "Ucieczka w miłość" oraz "Pan Hoppy i żółwie".
- Nie ma nic ważniejszego w świecie niż miłość. Nie ważne, czy to jest uczucie, która trwa całe życie czy tylko jakiś czas. Każda miłość jest niesamowita, ważna i wyjątkowa. O tym właśnie mówią fil-my emitowane w Walentynki w mojej ukochanej i najbardziej romantycznej stacji ze wszystkich - Romance TV. Pamiętajcie, że nigdy nie możemy tracić nadziei, że poznamy swoją drugą połówkę, tylko trzeba wychodzić na spotkanie miłości i być na nią otwartym - mówi Daniel QCZAJ, trener motywator, ambasador Romance TV.

Walentynki w Romance TV będą prawdziwie baśniowe. 14 lutego stacja zaprasza na całodzienny maraton filmowy pod znakiem niezwykłej i magicznej zabawy. Stacja pokaże nowe wersje kla-sycznych baśni, w których zawsze zwycięża wielkie uczucie. Od rana do wieczora widzowie będą mogli obejrzeć takie hity, jak "Jorinde i Joringel", "Baśń o złotym talarze", "Prawdziwa narzeczo-na", "O Jasiu mocarzu", "Ogród Pani Zimy", "Żabi król" czy "Białośnieżka i Różyczka". Punktem kulminacyjnym tego magicznego bloku będzie emitowana o godzinie 20:00 telewizyjna premiera "Królewny Śnieżki nad jeziorem".