Łukasz Szewczyk13.02.2022 (10:26)10 komentarzy

Filmowe Walentynki w UPC Polska. Odkodowany pakiet FilmBox

• Z okazji Walentynek Sieć UPC Polska przygotowała niespodziankę dla swoich abonentów - odkodowany pakiet kanałów FilmBox.
Filmowe Walentynki w UPC Polska. Odkodowany pakiet FilmBox
Do 17 lutego 2022 roku sześć kanałów telewizyjnych pakietu FilmBox jest dostępnych promocyjnie dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej UPC Polska.
Otwarte okno obejmuje takie kanały jak: Kino TV (pozycja numer 246 w dekoderach Horizon i 4K Box i 468 w Horizon), FilmBox Extra HD (pozycja numer 247 w dekoderach Horizon i 4K Box i 469 w Horizon), FilmBox Premium HD (pozycja numer 248 w dekoderach Horizon i 4K Box i 470 w Horizon), FilmBox Family (pozycja numer 249 w dekoderach Horizon i 4K Box i 471 w Horizon), FilmBox Action (pozycja numer 250 w dekoderach Horizon i 4K Box i 472 w Horizon) oraz FilmBox Arthouse HD (pozycja numer 251 w dekoderach Horizon i 4K Box i 473 w Horizon)

Także, do 17 lutego 2022 roku, abonenci niższych pakietów zyskali dostęp do kanałów Dizi oraz Epic Drama.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Żenada.To za darmo powinno być od najniższego pakietu.
 37  
Zawsze jak podpisuje umowe z Canla+,czy UPC,wciskaja mi Filmbox,nikt tego nie bierze,a oni chca chociarz 5zl,ale nikt nawet 5zl,nie chce dac,taki szazjs
 31  
Miałem kiedyś jako jakiś gratis. Nigdy nie obejrzałem. NIC. Jaki cudem to się utrzymuje?
 20  
UPC się ośmiesza z tymi Filmbox'ami. Na tych Filmbox'ach nic nie ma. W kółko na okrągło powtórki. Już lepiej jakby na ten czas odkodowali kanały HBO.
 30  
Prezentem by było jakby to zakodowali na Walentynki,
zeby człowiek się nie wk********
 25  
Pewnie nadwca tak chciał aby teraz od kodować ale żeby nazywać Filmbox pakietem Premium gdzie jeszcze dwa kanały Action i Family są w jakości SD i zawartość słaba to juz przesada.
Może upc odkoduje w Marcu HBO Max gdzie podobno maja być też treści 4K zachęcić do zakupu pakietu.
 13  
Już dużo lepsze viaplay
 10  
A ja tam sporo filmów na Filmboxie obejrzałem, nie wiem czemu tak narzekacie. A powtórki są na wszystkich tego typu kanałach. Co kto lubi.
 12  
Mało ludzi wie, ale wszystkie filmy z Filmboxów są dostępne w cenie abonamentu CDA Premium
 2  
Mam to w pakiecie Max.Na tych kanałach nic nie ma,to teraz w prezencie wciskają.A czemu nic nie dają dla tych co mają pełne pakiety u nich wykupione ?.Gdzie brakujące programy,SCI FI,13Ulica,Novelas+ ,Eleven Sports 4 ?.Tyle pieniędzy się płaci,a nawet pełnej oferty nie mają
 4