Łukasz Szewczyk21.02.2022 (13:28)4 komentarze

Więcej sportu oraz premier filmowych wiosną w Telewizji Metro

• Premiery filmowe, wydarzenia sportowe oraz porywające serie dokumentalne
• Telewizja Metro zapowiada swoje wiosenne nowości
Telewizja METRO
Wiosną 2022 roku Telewizja Metro stawia na pozycje filmowe. Wśród nich: "Jonah Hex", "Łowca błyskawic", "Słaby punkt", "Wyścig po życie" oraz polski tytuł z Bogusławem Lindą w roli głównej - "Demony wojny według Goi". Takiemu towarzystwu nie można odmówić!

Nadchodzące tygodnie upłyną także pod hasłem sportowych emocji. Po śdobrych wynikach oglądalności Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn oraz Pucharu Świata w biegach narciarskich, czas na kolejne wyzwania. Tym razem coś dla sympatyków motoryzacji. Wśród transmitowanych wydarzeń widzowie będą mogli śledzić wyścigi najlepszych w Formule E. Na antenie telewizji Metro pokazane zostaną wybrane transmisje z całego świata - m.in. z Londynu, Monako, Nowego Yorku i Dżakarty.
Po raz pierwszy też w telewizji naziemnej pokazany zostanie premierowy sezon "Fanów czterech kółek", "Patrol na A1" oraz fascynujący dokument "Instrukcja długowieczności", w którym prowadzący Timothy Caulfield rzuca światło na coraz bardziej kontrowersyjne zabiegi, diety i terapie, stosowane przez tych, którzy chcą żyć wiecznie i dobrze wyglądać przez cały czas. Ale czy jest to w ogóle możliwe?

Komentarze (1 - 4 z 4)

A jakaś produkcja własna czy dalej denna oferta z tamtego wieku?
 4  
Niech METRO doda mecze piłkarskie i ciekawe filmy wtedy poniesie oglądalność.
 6  
Czy przestana w koncu pokazywac Gang Olsena? Kiedys tesknilem za tą serią, ale obecnie tylko Gang Olsena leci na Metro.
 1  
@Mantol Yyy... Metro nie pokazuje "Gangu Olsena"? Tą serię filmów pokazuje Zoom TV
Jarek Szczepankiewicz 23.02.2022 (6:51:08)
 1