Łukasz Szewczyk23.02.2022 (11:20)brak komentarzy

"Power of Love. Polska" od marca w Zoom TV

• Przygoda, eksperyment, miłość i duże pieniądze.
• W marcu 2022 roku telewizja Zoom TV rozpocznie emisję nowego programu randkowego "Power of Love. Polska"
Power of Love. Polska
"Power of Love. Polska" to nowatorskie, interaktywne show. Weźmie w nim udział osiemnaście nieznajomych sobie osób. Mają różne pasje, charaktery i często odmienne wartości, ale łączy ich jedno - wszyscy pragną znaleźć miłość swojego życia. Uczestnicy, zamknięci w specjalnie zaaranżowanym studiu w Stambule, będą się ze sobą kontaktować za pośrednictwem ekranu. Poza studiem kandydatki i kandydaci mogą spotykać się wyłącznie na zaaranżowanych randkach, które są nagrodami w konkursach. O tym, kto wygra program i zdobędzie główną nagrodę zdecydują widzowie. A do zgarnięcia jest nie tylko serce ukochanej osoby, ale także potężny zastrzyk gotówki.
- Programy telewizyjne typu reality show cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie. W Polsce także mają one liczne i wierne grono wielbicieli. A my wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów i inwestujemy w ciekawy kontent rozrywkowy. Pierwszy sezon "Magii nagości. Polska" okazał się strzałem w dziesiątkę, a jak wiemy apetyt rośnie w miarę jedzenia. "Power of Love. Polska" to format turecki, który z sukcesem realizowany był w kilkunastu innych krajach. Jesteśmy przekonani, że polscy widzowie również go pokochają - mówi Małgorzata Łupina, Dyrektor Programowa i ds. Produkcji Telewizyjnej w Kino Polska TV SA.

Premiera "Power of Love. Polska" 13 marca 2022 roku o godzinie 18:00 w Zoom TV. Emisje od poniedziałku do soboty o godzinie 21:00, a w niedzielę o 18:00. Dodatkowo, show będzie można oglądać na platformie FilmBox+.

Zaplanowano łącznie 75 odcinków show. Zdjęcia do programu realizowane będą w Stambule. Za produkcję odpowiada firma Production House, we współpracy z 03 Productions.