Łukasz Szewczyk25.02.2022 (20:13)1 komentarz

Wraca polska edycja show "Magia nagości". Premiera drugiego sezonu w Zoom TV

• Zoom TV rozpoczyna emisję drugiej edycji randkowego show "Magia nagości"
Wraca polska edycja show "Magia nagości". Premiera drugiego sezonu w Zoom TV
Pierwsza edycja polskiej wersji "Magii nagości" okazała się wielkim hitem stacji Zoom TV. Jest to randkowe show, podczas którego kobiety i mężczyźni stają przed trudnym wyborem: widząc tylko nagie ciała kandydatów i kandydatek, muszą wytypować, kto najbardziej przypadnie im do gustu i z kim udadzą się na randkę.
Zoom TV rozpoczyna emisję drugiej edycji show "Magia nagości". Wiosenna edycja składa się z siedmiu 45-minutowych odcinków. Widzowie zobaczą aż 14 rund, w tym trzy rundy z udziałem gejów i jedną z udziałem osób biseksualnych. Ciekawostką będzie runda z udziałem seniorów.

W pierwszym odcinku nowego sezonu partnera szukać będzie 26-letnia Patrycja, influencerka i tancerka z Warszawy. Kobieta kocha luksus, szybkie samochody i adrenalinę. Zobaczymy również 32-letniego Łukasza, inżyniera konstruktora z Wrocławia. Mężczyzna jest posiadaczem imponujących dreadów, kocha fotografię, a w wolnych chwilach tworzy ozdoby ze skóry.

"Magia nagości. Polska" w nieszablonowy sposób przełamuje tabu i stereotypy dotyczące ludzkiego ciała i nagości. Poprzez prezentowanie uczestników takimi, jacy są - bez retuszu - pokazuje, że ludzka natura jest piękna, a o nagości i ciele można mówić otwarcie. Promuje równość, różnorodność i akceptację własnego ciała, a także obala sztucznie wytworzone kanony piękna. Prowadzącą jest Beata Olga Kowalska.

Beata Olga Kowalska prowadzącą polską edycję "magia nagości" / Fot. Zoom TV
Beata Olga Kowalska prowadzącą polską edycję "magia nagości" / Fot. Zoom TV
Emisja premierowych odcinków drugiej edycji programu "Magia nagości" w piątki o godz. 23.00 (od 25 lutego 2022 roku) na antenie Zoom TV. Pierwszy sezon oraz premierowe odcinki przed ich emisją w telewizji można oglądać na platformie Filmbox+.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Oglondalem fajnie popatrzeć na tyle nagich kobiet jeden minus że so też faceci fuj dlamnie Moglo być tylko same kobiety ????
 7