Łukasz Szewczyk01.03.2022 (11:44)brak komentarzy

Marek Wawrzynowski dołącza do newsroomu Przeglądu Sportowego Onet

• Marek Wawrzynowski dołącza do zespołu redakcyjnego Przeglądu Sportowego Onet jako redaktor treści premium.
• Nowe stanowisko obejmuje z początkiem marca 2022 r.
Wawrzynowski przez ostatnie 7 lat był związany z serwisem WP SportoweFakty. W Przeglądzie Sportowym Onet będzie współpracował z autorami, a także będzie się zajmował opracowywaniem strategii tematycznej i przygotowywaniem tekstów oraz rozbudowanych materiałów sportowych.
- Przychodzi do nas świetny dziennikarz, z ogromnym doświadczeniem, który na dodatek doskonale zna obecną redakcję sportową. Pracował w niej przecież przez wiele lat. Idealnie pasuje do zespołu, który chce dostarczać czytelnikom jak najlepsze materiały sportowe - mówi Jacek Stańczyk, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Onet.

Marek Wawrzynowski jest związany z dziennikarstwem od 25 lat. Zaczynał w lokalnej gazecie "Linia Otwocka", pracował w "Gazecie Wyborczej", "Fakcie", "Dzienniku", "Przeglądzie Sportowym", "TVP Sport" i "Wirtualnej Polsce". Jest autorem książki "Wielki Widzew", współtwórcą magazynu "Kopalnia, Sztuka Futbolu". Był korespondentem m.in. z Mistrzostw Świata 2006, 2010, 2018 oraz mistrzostw Europy 2008, 2012, 2016.

Od 15 lat jest regularnie obecny przy reprezentacji Polski.