Łukasz Szewczyk01.03.2022 (19:05)brak komentarzy

Nowe seriale "Zagadki losu" i "Opowieści małżeńskie" w TVN7

• Telewizyjna Siódemka rozpocza emisję nowych seriali paradokumentalnych
"Zagadki losu"
"Zagadki losu" to serial, w którym zaskakująca tajemnica ujawniona w finale odcinka odmieni dotychczasowe życie bohaterów. Czasem będzie ona umyślnie skrywanym przez lata sekretem, a czasem szokującym, wcześniej nieznanym faktem. Paradokument został oparty na wielu wątkach: wzruszających, zabawnych, pokrzepiających, a także kryminalnych, przerażających i szokujących. Każdy odcinek, posiadając tytułowe "drugie dno", da widzowi nowe spojrzenie na ukazaną w nim historię.
Premierowe odcinki serialu "Zagadki losu" od poniedziałku do środy o godz. 18.25 (od 28 lutego 2022 roku) na antenie TVN7.

"Z kolei "Opowieści małżeńskie" to historie o miłości, wzlotach i upadkach w związkach. Życiu każdej pary towarzyszy wiele emocji, zarówno tych dobrych jak i tych, których lepiej unikać. Bohaterowie kochają się, kłócą, rozstają, odnawiają dawne kontakty szukając wygasłych uczuć. Każda z par ma swoje lepsze i gorsze momenty, chwile pełne uniesień lub rozczarowań. Jedni będą szukali spokoju i szczęścia w miłości, innym bliżej będzie do potajemnych romansów, ukrywania się i obłudy. W każdym odcinku decyzje i wyznania bohaterów będą niosły za sobą zaskakujące konsekwencje. Pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji historia wystawi tytułowe małżeństwa na próbę i odmieni ich życie.

Premierowe odcinki serialu "Opowieści małżeńskie" w czwartki i piątki o godz. 18.25 (od 3 marca 2022 roku) na antenie TVN7.