Łukasz Szewczyk08.03.2022 (10:30)29 komentarzy

HBO Max już w Polsce. Na start zniżka abonamentu na zawsze. Co w ofercie? (wideo)

• Od 8 marca 2022 roku w Polsce zadebiutowała nowa platforma HBO Max,
• Nowa platforma zastępuje w Polsce HBO GO.
• Na start specjalna promocja - stała zniżka 33% od miesięcznej ceny subskrypcji
HBO Max
HBO Max, platforma streamingowa oferująca użytkownikom produkcje Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Original oraz wiele innych filmów i seriali, właśnie zadebiutowała w Polsce, zastępując tym samym HBO GO. - Od dzisiaj HBO Max jest dostępne w Polsce, oferując najlepszą rozrywkę - filmy, europejskie produkcje i programy dla dzieci - wszystko w jednym miejscu. Na dodatek, dla fanów znakomitych historii została przygotowana wyjątkowa oferta 33% zniżki od miesięcznej ceny subskrypcji na zawsze - powiedziała Christina Sulebakk, General Manager, HBO Max EMEA. - To właśnie w Europie Środkowo-Wschodniej w 1991 roku zaczęła się historia naszej europejskiej działalności wraz z uruchomieniem naszych pierwszych kanałów telewizji linearnej. Cieszymy się, że dzisiaj, po ponad 30 latach, możemy zapewnić fanom w regionie nowe doświadczenie oglądania ich ulubionej rozrywki - dodała.
Promocja na start HBO Max
Promocja na start HBO Max
Jaka cena?
Dotychczasowi użytkownicy HBO GO, subskrybujący serwis bezpośrednio, zostają automatycznie przeniesieni do HBO Max, a cena ich subskrypcji od dzisiaj będzie wynosić 19,99 zł miesięcznie. To dzięki ofercie specjalnej przygotowanej na start, w ramach której dotychczasowi użytkownicy otrzymali na zawsze zniżkę 33% od miesięcznej ceny subskrypcji HBO Max. Pod warunkiem utrzymania ciągłości miesięcznej subskrypcji.

Nowi użytkownicy także będą mogli skorzystać z promocyjnej zniżki, jeżeli wykupią subskrypcję w serwisie do dnia 31 marca 2022 roku włącznie. Po tej dacie koszt miesięcznej subskrypcji będzie wynosił 29,99 zł. Dodatkowo po 31 marca 2022 roku wprowadzony zostanie także roczny plan subskrypcji HBO Max w cenie 234,99 zł, w ramach którego użytkownicy otrzymają dostęp do biblioteki serwisu na rok w cenie ośmiu miesięcy.

Należy jednak pamiętać, że powyższa oferta dotyczy wyłącznie bezpośredniej subskrypcji na platformie HBO Max. Serwis HBO Max dostępny jest również za pośrednictwem wybranych operatorów (satelitarnych, kablowych, telekomunikacyjnych), u których oferty na HBO często różnią się od tych standardowych. Wielu operatorów zapewnia, że oferty dla użytkowników którzy już korzystają z HBO, pozostają bez zmian (zgodnie z regulaminami promocji z jakich korzystają).

Uwaga! Na urządzeniach iOS (subskrypcja przez AppStore) nie można skorzystać z oferty promocyjnej 19,99 zł. W takim przypadku HBO radzi wykupić subskrypcję przez przeglądarkę w komputerze lub urządzenie Android a następnie zalogować się na iOS i korzystać z oferty.


Co w ofercie?
W ofercie HBO Max znajdą się m.in. seriale HBO, tj. "Sukcesja", "Gra o tron", "Euforia" czy "Lakers: Dynastia zwycięzców" (Winning Time: The Rise Of The Lakers Dynasty), a także produkcje Max Original: "Stacja Jedenasta" (Station Eleven), "Życie seksualne studentek" (Sex Lives of College Girls), "Hacks, Stworzona do miłości" (Made for Love), "Dziewczyna przede mną" (The Girl Before), "I tak po prostu..." czy "Wychowane przez wilki". Są filmy i seriale dla fanów historii o superbohaterach - "Peacemaker", "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" czy serial "CW Naomi". Sekcja produkcji Cartoon Network zawiera animacje dla dzieci, w tym m.in. 'Niesamowity świat Gumballa" czy "Młodzi Tytani: Akcja!". Wśród dostępnych filmów Warner Bros. znajdują się takie tytuły jak "Diuna", "Cry Macho", "Matrix Zmartwychwstania", "Kosmiczny mecz: Nowa era" (Space Jam: A New Legacy), "King Richard: Zwycięska rodzina" oraz "Wszyscy święci New Jersey" (The Many Saints of Newark).

Wśród innych nowości dostępnych na platformie HBO Max są także nowe filmy wyprodukowane dla HBO Max, tj."Kimi", "Następstwa" (The Fallout) oraz "Bez gwałtownych ruchów" (No Sudden Move). Innymi nowościami są europejskie seriale Max Original, a wśród nich hiszpański "Cała reszta" (Todo Lo Otro), duński "Kamikaze" i rumuński "Ruxx". W HBO Max znajdują się także takie programy, jak "Odmienne stany Amy" (Expecting Amy), "Ellen szuka projektanta" (Ellen's Next Great Designer), "FBoy Island, Selena + szefowie kuchni" (Selena + Chef) oraz "Misja: Zero odpadów" (Zero Waste Chef). Nie zabraknie też wielu lubianych seriali, takich jak "Pamiętniki wampirów" (The Vampire Diaries), "The Originals", "Słodkie kłamstewka" (Pretty Little Liars), "Mentalista" (The Mentalist) czy "Pępęk świata" (The Middle).

Kolejne tytuły filmów i seriali będą dodawane w nadchodzących tygodniach i miesiącach, a wśród nich znajdą się m.in. seriale "Nasza bandera znaczy śmierć" (Our Flag Means Death), "Minx", "Sprawa Wanninkhof" (Dolores: The Truth About the Wanninkhof Case), norweski serial "Pożądanie" (Lust), oraz filmy dokumentalne "Jak Feniks" (Pheonix Rising) oraz "Kim Wall, zaginiona na morzu" (Undercurrent: The Disappearance of Kim Wall).


Masz HBO GO? Masz HBO Max
Start HBO Max w Polsce oznacza koniec HBO GO. W dniu startu wszyscy zarejestrowani użytkownicy HBO GO (bezpośrednio oraz u operatorów zewnętrznych) stają się automatycznie użytkownikami HBO Max. By korzystać z nowej platformy należy zalogować się do HBO Max swoimi obecnymi danymi z HBO GO.

HBO Max zapewnia użytkownikom nowe funkcje w porównaniu do HBO GO. Będą wśród nich: możliwość utworzenia do pięciu spersonalizowanych profili, dzięki czemu korzystanie z serwisu będzie bardziej dostosowane do preferencji poszczególnych użytkowników; brak limitu dotyczącego liczby urządzeń, z których można korzystać w ramach jednego konta; możliwość korzystania z trzech jednoczesnych streamów; dźwięk przestrzenny 5.1, Dolby Atmos oraz wybrane tytuły w jakości 4k.

HBO Max dostępny będzie na wielu urządzeniach oraz aplikacjach, w tym Smart TV (Samsung, LG oraz Android TV), poprzez Apple TV 4K i Google Chromecast, konsole do gier (PlayStation5, PlayStation4, Xbox One i Xbox Series X|S) czy urządzenia mobilne, tj. smartfony i tablety (iPhone, iPad, iPod Touch oraz urządzenia z systemem Android), a także na komputerze (za pośrednictwem przeglądarki) na stronie www.hbomax.com. Serwis HBO Max dostępny również będzie za pośrednictwem wybranych operatorów.

- W ciągu niecałych 24 miesięcy zbudowaliśmy skalowalny biznes streamingowy, obecny już na 61 rynkach, który wciąż rośnie. Obecność na kolejnych rynkach zagranicznych niezmiennie będzie ważną częścią naszej globalnej strategii rozwoju - powiedział Johannes Larcher, Head of HBO Max International. - Jestem szczególnie dumny, że nasza obecność w Europie Środkowo-Wschodniej umacnia się dzięki dzisiejszemu uruchomieniu HBO Max, a razem z tym rośnie też nasze zaangażowanie wobec fanów, partnerów i pracowników - dodał.

Dzisiaj HBO Max zadebiutowało w 15 europejskich krajach - Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Macedonii Północnej, Mołdawii, Niderlandach, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. HBO Max jest aktualnie dostępne na 61 rynkach w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej oraz na Karaibach. Serwis pojawi się w dalszej części roku w kolejnych krajach, wśród których znajdą się Turcja, Grecja, Islandia, Estonia, Litwa oraz Łotwa. W planach jest także dalsza ekspansja w Azji Południowo-Wschodniej.

Komentarze (1 - 10 z 29)

Muszę powiedzieć że w aplikacji przed zalogowaniem było dużo więcej filmów,aczkolwiek po kliknięciu w nie ekran był czarny. Prawdopodobnie to filmy które będą w przyszłości np. Akademia policyjna czy seria Freddiego Krugera. Po zalogowaniu już te filmy sa nie widoczne ale myślę że będą w przyszłości. Co do samej oferty to jest dość intuicyjna ,tak prawie jak hbo go. Szkoda natomiast że nie ma aż tak dużo filmów w 4k ale może później to zmienią ,liczyłem też że władca pierścieni będzie w wersji rozszerzonej tak jak hobbit ale nie jest źle i liczę że wszystko będzie się w miarę rozwijać.
 7  
Na Smart TV aplikacja będzie podmieniona czy trzeba nowa instalować?
 1  
A w c+ nie ma HBO GO ani HBO MAX
 9  
Jest w canal plus, nie pisz głupot.
 11  
U mnie w LG (Web OS) z automatu pojawiła się dziś zainstalowana aplikacja HBO Max (obok HBO GO). Tą starą zwyczajnie usunąłem, nowa działa.
 1  
czyli jak sie zalogowac przez ten canal plus? bo tam każą wejsc na strone ale nie ma żadnego kodu :P
 8  
Czemu w dekoderze canal + nie podmienia aplikacji czyli Go było a Max nie ma szok
 2  
Pisałem do Canal+ i odpisali mi że w dekoderze nie będzie aplikacji HBO max .
 1  
Logujesz się na stronie HBO MAX danymi co logowałes sie w hbo go nie łaczysz kont na stronie gdzie się logujesz wtedy nie potrzeba żadnego kodu
 4  
Pisałem do Canal+ i odpisali mi że w dekoderze nie będzie aplikacji HBO max .
W PB jest to samo ;) widać jak fajne są te dekodery ;)
 0