Łukasz Szewczyk08.03.2022 (16:19)2 komentarze

UPC Polska z promocją na start HBO Max. Abonament od 18.99 zł

• HBO Max w UPC Polska
• Na start HBO Max sieć UPC Polska przygotowała specjalne oferty dla swoich użytkowników.
HBO Max
Jak już informowaliśmy, na polskim rynku zadebiutowała nowa platforma streamingowa koncernu WarnerMedia HBO Max, która zastąpiła w Polsce HBO GO. HBO Max, po raz pierwszy w ramach jednego serwisu, oferuje użytkownikom zarówno nowe, jak i kultowe filmy oraz seriale uznanych światowych marek, takich jak Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network oraz Max Original, w tym filmy Warner Bros. już 45 dni po ich premierze kinowej.
Wraz ze startem HBO Max sieć UPC Polska przygotowała specjalną ofertę promocyjną dla nowych użytkowników HBO: abonament miesięczny 18,99 złotych bez zobowiązania. Aktywacja oferty 0 zł przez Moje UPC. W ramach oferty użytkownik otrzymuje dostęp do kanałów HBO w telewizyjnym dekoderze oraz dostęp do pełnej aplikacji HBO Max.

Dostępna jest także druga oferta, w ramach której abonament przez pierwszy miesiąc wynosi 0 zł, w kolejne po 19,90 zł. Zobowiązanie na 12 miesięcy, po okresie zobowiązania abonament wzrasta do 24,99 zł miesięcznie.

Dotychczasowi użytkownicy HBO GO w sieci UPC Polska automatycznie zostali przeniesieni do HBO Max i korzystają z oferty na dotychczasowych warunkach (zgodnie ze swoimi ofertami na pakier HBO).

Komentarze (1 - 2 z 2)

U mnie po zalogowaniu są tylko oferty w dolarach - sprawdzałem na wszystkich możliwych urządzeniach. Poza tym zniknął mi abonament, który miałem wykupiony jeszcze w HBO GO. Prawie dwa tygodnie przepadły.
 9  
@Art
To nie możliwe. U mnie przełączenie nastąpiło automatycznie. Po uruchomieniu HBO GO na TV, aplikacja wyświetliła komunikat o zainstalowaniu HBO MAX. Po zainstalowaniu HBO MAX i uruchomieniu jej aplikacja poprosila o zalogowanie. Zalogowanie odbywa się za pośrednictwem strony który jest w aplikacji. Wówczas trzeba wpisać kod tv widniejący na ekranie (czas ograniczony) następnie zalogować się starym logowaniem z HBO GO. Po wykonaniu tej że operacji po chwili następuję uruchomienie HBO MAX.
Krok po kroku jest opisane.
 7