Łukasz Szewczyk15.03.2022 (10:43)brak komentarzy

Stand-Up w Eska TV

• Od soboty (19 marca 2022 roku) w ramówce Eska TV pojawi się program Comedy Club.
• Co weekend antenę stacji będą przejmować polscy stand up'erzy.
Stand-Up w Eska TV
Comedy Club będzie emitowany na antenie Eska TV w soboty od 22:00 do 23:00 oraz w niedziele od 21:00 do 23:00. W programie zobaczymy między innymi: Wiolkę Walaszczyk, Rafała Rutkowskiego, Tomasza Jachimka, Ewę Błachnio, Michała Pałubskiego, Paulinę Potocką, Damiana Usewicza, Magdę Kubicką i Jacka Stramika.
- Eska TV to marka lekka i pozytywna. Ma bawić, poprawiać humor i umożliwiać, chociaż na chwilę, oderwanie się od rzeczywistości. W Eska TV wierzymy w siłę uśmiechu, a stand-up idealnie wpisuje się w klimat naszej stacji. Comedy Club ma urozmaicić rozrywkową ofertę kanału. Tę propozycję szczególnie dedykujemy użytkownikom telewizji naziemnej, w ofercie której nie ma dostępnych tego typu programów - dominują za to klasyczne formy rozrywkowe, takie jak kabaret - mówi Agata Suchecka Brand Manager ESKA TV.

Pierwsza premierowa emisja Comedy Club w ESKA TV zaplanowana jest na sobotę, 19 marca godz. 22.00. W niedzielę o godz. 21.00 zobaczymy powtórkę sobotniej emisji, bezpośrednio po której o godz. 22:00 zaplanowana jest kolejna premiera.