Łukasz Szewczyk25.03.2022 (8:01)brak komentarzy

"Poza utartą ścieżką". National Geographic promuje premiery wiosennej ramówki (wideo)

• Kanał National Geographic rusza z kampanią "Poza utartą ścieżką".
• W nowym spocie stacja prezentuje premierowe programy i nieustraszonych odkrywców, których nie ogranicza odległość, wysokość, głębokość czy niebezpieczeństwo.
"Poza utartą ścieżką". National Geographic promuje premiery wiosennej ramówki (wideo)
Podczas, gdy większość pyta "Dlaczego?", oni pytają "Dlaczego nie?" - bohaterowie programów kanału National Geographic znają prawdziwą cenę wyprawy poza utartą ścieżką. Ci podróżnicy, odkrywcy i naukowcy stoją za przełomowymi odkryciami i osiągnięciami, które poszerzają naszą perspektywę postrzegania i rozumienia otoczenia. Choć działają na różnych polach, od inżynierii, przez eksplorację, aż po ekstremalne wyprawy, łączy ich jedno - razem z kanałem National Geographic wytyczają nowe kierunki, a charakterystyczna żółta linia staje się dla nich drogą przez niezbadany ląd.
- Odkrywanie świata jest niekończącym się procesem - podczas, gdy jedni zgłębiają tajemnice przeszłości, inni w tym samym czasie tworzą przyszłość. Kanał National Geographic pozwala widzom na uczestniczenie w tym niezwykłym spektaklu, zajmując miejsce w pierwszym rzędzie. W ramach kampanii "Poza utartą ścieżką" pragniemy ukazać świat widziany oczami bohaterów naszych produkcji - inżynierów, odkrywców i podróżników - którzy zdają sobie sprawę z ryzyka wyznaczania własnych dróg i nie boją się go podjąć. Wśród nich zobaczymy m.in. polskiego nurka wrakowego, Tomasza Stachurę. To nie jedyny lokalny akcent występujący w ofercie programowej, co bardzo nas cieszy i z pewnością również spotka się z uznaniem widzów - mówi Edyta Pytlewska-Mele, VP, General Manager Networks w The Walt Disney Company


W nowej kampanii "Poza utartą ścieżką" kanał National Geographic zachęca widzów, by dołączyli do odkrywania świata podążając śladem bohaterów premierowych serii. W pełnym emocji spocie widzimy fragmenty produkcji, które już niedługo będzie można zobaczyć na antenie: "Wyprawy na dno" - 4. sezon, "Na tropie dinozaurów", "Megamaszyny", "Alaska: następne pokolenie" - 2. sezon, "Tajemnice podwodnych wraków", "Najniebezpieczniejsze drogi".