Łukasz Szewczyk29.03.2022 (20:13)11 komentarzy

Disney+ w Polsce. Start w czerwcu. Jaka cena?

• Należąca do The Walt Disney Company platforma streamingowa Disney+, wystartuje latem w 42 krajach i 11 terytoriach.
• W Polsce jej wejście zaplanowano na 14 czerwca 2022 roku
• Jaka cena subskrypcji?
Disney+ w Polsce. Start w czerwcu. Jaka cena?
Disney+ jest domem oryginalnych produkcji oraz tysięcy odcinków seriali i filmów od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata "Gwiezdnych Wojen", oraz tytułów od 20th Century Studios, FX czy Searchlight, występujących pod marką Star.
Subskrybenci będą mieli dostęp do takich seriali jak "The Book of Boba Fett" i "The Mandalorian", wykreowanych przez producenta i scenarzystę Jona Favreau. Ponadto zobaczą "Moon Knight", serial produkcji Marvel Studios z Oscarem Isaakiem w roli Stevena Granta, spokojnego i ułożonego pracownika małego sklepu, nękanego przez wspomnienia z innego życia, a także nominowany do Nagrody Akademii film "Shang-Chi i legenda dziecięciu pierścieni" z Simu Liu i Awkwafiną.

Dodatkowo subskrybenci będą mogli spędzić czas przy wielu tytułach ze studia Disneya i Pixara, w tym nominowanej do Nagrody Akademii animacji "Luca" (Disney/Pixar) oraz uhonorowanych Nagrodą Akademii "Encanto" (Walt Disney Animation Studio) i "Cruelli" z Emmą Stone w roli kultowej Cruelli de Mon.

W ramach ogólnorozrywkowych produkcji, w Disney+ będzie można zobaczyć takie tytuły jak "Simpsonowie" czy "Grey's Anatomy: Chirurdzy". Z kolei National Geographic przedstawi między innymi serial dokumentalny "The World According To Jeff Goldblum".

Disney+ w Polsce zadebiutuje 14 czerwca 2022 roku. Cena subskrypcji w Polsce wyniesie 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł w przypadku opłaty rocznej. Użytkownicy Disney+ będą mogli korzystać serwisu nawet na czterech urządzeniach jednocześnie. Przy wybranych tytułach będą mieć dostęp do funkcji IMAX Enhanced. Jednocześnie dostaną możliwość nieograniczonej liczby pobrań nawet na dziesięciu urządzeniach, a także będą mogli ustawić do siedmiu profili, w tym dostosowany specjalnie dla dzieci profil dziecięcy, który pozwala na dostęp do treści ograniczonych ze względu na wiek odbiorców.

Komentarze (1 - 10 z 11)

na 4 ekrany to niedrogo polowa tego co za netflixa
 15  
7,25 PLN od osoby. Podobno Netflix kombinuje z tymi co dzieła konta. Że mają płacić więcej. Zobaczymy jak ich konkurencja dociśnie.
 11  
Jak dla mnie to tylko coś od 20th Century Studios, reszta mało ciekawa. Czekam na Skyshowtime.
 6  
Na tym forum pisałem, że Disney+ wystartuje w Polsce w połowie czerwca i będzie kosztować około 29 zł. Miałem pewne informacje.
 10  
Jak to dobrze, że człowiek wyrósł z bajek i nie ma czasu na oglądanie pierdół xD
 0  
A bedzie na dekoderach c+??
CANAL+ I POLSAT BOX 30.03.2022 (11:53:32)
 8  
W końcu!!! Czekałem na info, obstawiałem, że kwiecień/maj zapowiedzą, start lipiec-sierpień i ta cena :) Już wiem co będę robił na urlopie ;)
 0  
z dobrych bajek jak zwariowane melodie, dwa głupie psy, krowa i kurczak, johny bravo nigdy się nie wyrasta
 6  
Uwielbiam animowane bajeczki i filmy oraz seriale o superbohaterach. To jest warte całe 4,99 PLN. Ale nie prawie 28,99 PLN. :)
 0  
Napiszcie, że 15 kwietnia startuje Flixclassic. Serwis VOD z klasyką kina. Może być lepszy niż cały ten Disney+ z bajkami i superbohaterami.
 2