Łukasz Szewczyk30.03.2022 (17:27)1 komentarz

Nowy podcast Radia Zet. "Podejrzani politycy" Grucy i Piaseckiego

• Redakcja Radiozet.pl uruchamiła nowy podcast "Podejrzani politycy"
• Gospodarzami są: dziennikarz śledczy Radosław Gruca (Radiozet.pl) oraz Michał Piasecki (aplikacja newsowa Upday)
Podejrzani politycy
"Podejrzani politycy" to program odsłaniający kulisy polskiej polityki i omawiający bieżące wydarzenia świata władzy. Prowadzący, korzystając ze swojego ogromnego doświadczenia dziennikarskiego i znajomości polskiej sceny politycznej, będą odkrywać przed opinią publiczną nieznane fakty oraz rzucać nowe światło na to, co powszechnie wiadomo.
- "Podejrzani politycy" to gra słów, która nie jest tylko zabawą językową, ale także obietnicą. Co tydzień będziemy polityków podglądać i podejrzewać jednocześnie, dzięki czemu nasi słuchacze poznają kulisy najważniejszych wydarzeń. Już od pierwszego odcinka zamierzamy odsłaniać i nagłaśniać to, co politycy chcieliby zachować w ciszy i ukryć - zapewnia Radosław Gruca.

Premierowe odcinki w każdy wtorek na player.radiozet.pl i w aplikacji Spotify. Już jest dostępny pierwszy odcinek.

To kolejny podcast przygotowywany przez redakcję Radiozet.pl. Od września 2021 roku można słuchać audycji "Machina Władzy" Błażeja Makarewicza i Mikołaja Pietraszewskiego, "Biznes. Między wierszami" Agnieszki Zaręby i Katarzyny Witwickiej oraz "Szkoła marzeń" Aleksandry Pucułek. Wkrótce zostanie uruchomiony kolejny podcast, który będzie dotyczyć tematów podróżniczych.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Już jutro Nowa ramówka Radia ZET. Będzie obowiązywać od 4 kwietnia :)
Dawny słuchacz radia rmf 31.03.2022 (17:42:33)
 0