Łukasz Szewczyk01.04.2022 (11:12)1 komentarz

Karolina Kowalska dołącza do zespołu tvn24.pl

• Od 1 kwietnia Karolina Kowalska dołącza do redakcji portalu TVN24.pl. Będzie zajmowała się tematyką dotyczącą ochrony zdrowia.
Karolina Kowalska przez ostatnie sześć lat pracowała w dzienniku "Rzeczpospolita" w dziale prawnym, a wcześniej krajowym. Jest specjalistką w tematach związanych ze zdrowiem, w tym systemem ochrony zdrowia.
Bardzo się cieszę mogąc dołączyć do najlepszego, moim zdaniem, zespołu redakcyjnego w Polsce - mówi dziennikarka Karolina Kowalska. - Oprócz newsów, lubię bardzo dłuższe formy dziennikarskie, a tu będę je mogła realizować.

Z mediami związana jest od 22 lat. Pracowała m.in. w "Gazecie Wyborczej" jako dziennikarka policyjna "Gazety Stołecznej" i współpracownik działu sportowego. Przez trzy lata pisała dla dzienników polonijnych w Nowym Jorku, opisując m.in. atak na WTC. Jest laureatką wyróżnienia w konkursie Lider Roku 2018 w obszarze media i PR w konkursie Sukces Roku w Ochronie Zdrowia oraz nagrody International Press Association w Nowym Jorku.

W tvn24.pl Kowalska dołączy do zespołu przygotowującego treści magazynowe i Premium, w którego skład wchodzą m.in. Justyna Suchecka i Grzegorz Łakomski.

Komentarze (1 - 1 z 1)

who is it????
 0