Łukasz Szewczyk11.04.2022 (14:18)4 komentarze

Nowy program MTV Polska. "Wystajlowani" pod okiem Spikera i Lady Niny

• Wiosna w MTV Polska upłynie pod znakiem nowości, modowych inspiracji i rozmów o życiu.
•W kwietniu na antenie stacji zadebiutuje program "Wystajlowani", a w nim cały wachlarz osobowości i odważne metamorfozy. W
• Wszystko pod czujnym okiem Spikera i Lady Niny
Nowy program MTV Polska. "Wystajlowani" pod okiem Spikera i Lady Niny
Na antenie MTV Polska zagości zupełnie nowy format. "Wystajlowani" to program typu make-over show, w którym bohaterowie wyłonieni w drodze castingu, przejdą metamorfozę pod okiem stylowych gwiazd stacji. Uczestnicy podzielą się swoją historią, opowiedzą, dlaczego szukają zmiany i czym jest dla nich moda. W role stylistów wcielą się znani widzom MTV Spiker i Lady Nina. W każdym odcinku para prowadzących zmierzy się w bitwie na stylówki. Na koniec ich gość wskaże jedną z propozycji, a w ramach nagrody weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej i wróci do domu z wybranym setem ubrań. Stawką w grze będzie karne zadanie - stylista, który przegra, będzie musiał zmierzyć się z wyzwaniem rzuconym przez rywala. Jednak przede wszystkim liczy się tu satysfakcja osób przechodzących przemianę.
Patryk Spiker zyskał popularność dzięki programowi "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy", w którym zyskał sympatię widzów. Na co dzień pracuje w Londynie jako specjalista od wizerunku, z którego usług można skorzystać wybierając się wspólnie na zakupy. Z kolei Nina Cieślińska to producentka, reżyserka i redaktorka. W 2021 roku została nominowana do Grand Video Awards za realizację serialu dokumentalnego "Rodzina+". Ma na swoim koncie również prowadzenie programów muzycznych i rozrywkowych na antenie MTV Polska, a także imprez muzycznych.

"Wystajlowani" w MTV / Fot. MTV
"Wystajlowani" w MTV / Fot. MTV
Bohaterem pierwszego z sześciu odcinków będzie Jakub - pochodzący z niewielkiej miejscowości fan artystycznego makijażu, który zdecydował się na udział w programie, aby jak sam mówi, "wyjść ze swojej strefy komfortu" i dodać koloru w garderobie. Premiera nowego show już 21 kwietnia na kanale YouTube stacji oraz 24 kwietnia o godz. 22:00 w MTV Polska.

Komentarze (1 - 4 z 4)

"Na antenie MTV Polska zagości zupełnie nowy format. "Wystajlowani" to program typu make-over show, w którym bohaterowie wyłonieni w drodze castingu, przejdą metamorfozę pod okiem stylowych gwiazd stacji." ..... w końcu jakiś powiew świeżości na antenie kultowej muzycznej stacji telewizyjnej. :)
 4  
Mtv czyli Mieronota tv mówi samo za siebe ....
 6  
Łooo matko.
 4  
Matko Boska Czenstochowska. Dobrze, że od kilkunastu lat już nie mam tego czegoś w pakiecie.
 5