Łukasz Szewczyk19.04.2022 (10:10)6 komentarzy

Eurosport Extra. Nowy pakiet sportowy w Playerze

• Pakiet Eurosportu dostępny będzie w Playerze zmienia nazwę na Eurosport Extra.
• Użytkownicy zyskują możliwość oglądania kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz setek godzin dodatkowych transmisji dostępnych tylko w Playerze
Eurosport Extra
W serwisie player.pl użytkownicy będą mogli wybrać jeden z trzech pakietów Eurosportu Extra, które połączą niezrównaną ofertę sportową z biblioteką Playera - w tym serialami, filmami, programami rozrywkowymi i dla dzieci. W każdym z nich kontent Eurosportu dostępny będzie bez reklam.
- Kanały telewizyjne i platformy streamingowe w świecie sportu znakomicie się uzupełniają, a ja wierzę, że sport to coś więcej niż klasyczne relacje telewizyjne. W Eurosporcie Extra znikają ograniczenia związane z czasem ramówkowym i godzinami transmisji. Oddajemy władzę w ręce widzów, którzy sami decydują o sposobie oglądania sportu. Użytkownicy Eurosportu Extra będą mogli wracać do swoich ulubionych relacji, oglądać je na wybranym przez siebie urządzeniu, korzystać z biblioteki VOD, śledzić dodatkowe streamy, a przy niektórych wydarzeniach nawet wybrać kamerę. Wszystko to jako część większego pakietu obejmującego także fantastyczne zasoby Playera. Rozwijamy nasze portfolio praw, dzięki czemu użytkownicy Eurosportu Extra będą mogli skorzystać z najbardziej kompleksowej oferty w Polsce. Już 30 kwietnia rozpocznie się pierwsze wielkie wydarzenie sportowe transmitowane w całości tylko w Playerze w pakiecie Eurosport Extra, czyli Speedway Grand Prix - podkreśliła Dorota Żurkowska, dyrektor Eurosportu w Polsce i Członek Zarządu TVN.

W Eurosporcie Extra widzowie w jednym miejscu znajdą tysiące godzin nieprzerywanych reklamami transmisji z wydarzeń sportowych świata, które będą mogli oglądać kiedy chcą i gdzie chcą korzystając z ekranu telewizora, komputera, tabletu, czy smartfona. Będą mogli śledzić relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych świata, korzystać z archiwum Eurosportu, poznawać produkcje dokumentalne takie jak "Justyna Kowalczyk - bieg przez życie", "Sportowe dziedzictwo", "Powrót na tor", czy "Niezwyciężony Arsene Wenger", a także oglądać filmy i seriale, tytuły Player Original, programy rozrywkowe, edukacyjne, lifestyle'owe, newsowe, motoryzacyjne i przeznaczone dla dzieci.

Tylko w Eurosporcie Extra widzowie będą mogli obejrzeć każdy wyścig Speedway Grand Prix, zawody Pucharu Świata we wspinaczce sportowej, każdy mecz podczas turniejów Roland-Garros, US Open i Australian Open, wszystkie najważniejsze wyścigi kolarskie na czele z Giro d'Italia, Tour de France i Vueltą, mnóstwo turniejów snookera, europejskie puchary w piłce ręcznej, sporty motorowe, sporty zimowe i igrzyska olimpijskie.

Cena pakietu Eurosport Extra w Playerze wynosi 15 złotych.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Pytanie, po co są dwa pierwsze kanały za które płacę
 8  
Oni zabiją Speedway Grand Prix
 9  
Dokładnie to jest zabijanie żużla, ludzie mniej zorientowani i +60 będą pozbawieni transmisji ,pytają na jakim kanale to będzie a tu na żadnym poza polskimi turniejami na TTV.Mogliby odsprzdac prawa C+ ale też puszczać w Playerze lub udostępnić opcję PPV w UPC, Vectrze, Polsat Box i C+ i by na tym zarobili więcej kasy tym bardziej że sporo telewizorów nie ma aplikacji Player.
Ciekawe jaka ilość klientów może obsłużyć Player.Juz widzę to buforowanie i zrywane połączenie ala Viaplay.
 8  
a jak płacę 10 zł. za miech to nie będę miał tego samego....
Pakiet w player Eurosport...
Bez sensu. To dołóżcie do tego pakietu to czego nie ma a nie takie głupoty
 0  
A tym samym czasie w linarnym Eurosport nudy na pudy... Ale co tam trzeba golić tych co płakali za koncesja dla Discovery (tvn)
 2  
Tvn 7 i tvn 24 to co innego mają inny profil.
 0