Łukasz Szewczyk20.04.2022 (11:45)11 komentarzy

Nickelodeon Ukraine Pluto TV za darmo dla klientów Play i UPC

• Play i UPC kontynuują wsparcie dla obywateli Ukrainy.
• Z myślą o najmłodszych ukraińskojęzycznych widzach wprowadzają kanał Nickelodeon Ukraine Pluto TV.
Nickelodeon Ukraine Pluto TV
Wszyscy klienci UPC będą mogli skorzystać przez trzy miesiące z dostępu do kanału Nickelodeon Ukraine Pluto TV za darmo. Kanał dostępny jest w dekoderach UPC TV 4K BOX, Horizon (pozycja numer 620), Mediabox i UPC Moduł CI+ 4K (pozycja numer 680) oraz w aplikacji UPC TV GO.
Także w Play, od 19 kwietnia 2021 roku wszyscy klienci PLAY NOW oraz PLAY NOW TV mogą skorzystać przez trzy miesiące z dostępu do kanału Nickleodeon Ukraine Pluto TV za darmo.

Nickelodeon Ukraine Pluto TV to program w języku ukraińskim, prezentujący przez cały dzień znane i lubiane przez najmłodszych widzów programy Nickleodeon i Nick Jr, takie jak "Spongebob Kanciastoporty", "Pingwiny z Madagaskaru", "Psi Patrol", czy "Blaze Megamaszyny".

Komentarze (1 - 10 z 11)

Za darmo? To chyba niewłaściwe określenie - każdy przecież płaci abonament. Chyba lepiej byłoby "bez dodatkowych opłat".
 11  
A News24 kiedy? Mam Play i Vectrę podobno pierwszy ma dodać a drugi podobno rozmowy trwają ciekawe kto doda szybciej. Mixtape mówiło się ze doda Vectra a dodał Play Nów.
 0  
A kiedy ELEVEN SPORTS 4 HD, może wreszcie łaskawie UPC ulituje się nad swoimi abonentami i doda ten kanał a nie trzepie kasiory za niepełny pakiet oszuści !!!!!!
 7  
Daliby lepiej w końcu 2x2 TV dla dzieciaków.
 6  
A ja się pytam gdzie jest Canal+4K, Canal+NOW, Canal+Sport 3, C+Sport 4, Eleven Sports 4, MTV'80, 2x2 TV, 13 Ulica, SCI FI ??
 11  
A ja się pytam gdzie jest Canal+4K, Canal+NOW, Canal+Sport 3, C+Sport 4, Eleven Sports 4, MTV'80, 2x2 TV, 13 Ulica, SCI FI ??
Kolego to wszystko masz w Platformie c+ ha ha
 7  
2x2 TV chętnie bym oglądał jako dorosły :)
 4  
13.Ulica oraz SciFi podobnie jak E! należą do grupy Universal i niestety nie znajdą się w UPC. Już dobrych kilka lat temu umowa z Universal nie została przedłużona czego skutkiem było wycofanie wówczas z oferty zarówno E! jak i 13.Ulicy z sieci UPC. Nie uzgodniono warunków handlowych satysfakcjonujących nadawcę ani operatora jak wówczas podawano. Canal+ Sport 3 ani 4 również raczej bym się nie spodzieał zostały stworzone głównie do dystrybucji na platformie Polsatu.
 10  
Bbt obecnie UPC zostało wykupione przez Play
A w Play te kanały są obecne. Więc wydaje się kwestią czasu aby ponownie zagościły w UPC
 4  
włączam ten kanał i widzę z różne postaci z bronią, strzelanie i walki, serio ? to chcą dzieci z Ukrainy oglądać ?
 2