Łukasz Szewczyk21.04.2022 (19:54)3 komentarze

Legendy żużla zrelacjonują Speedway Grand Prix w Eurosporcie Extra w Playerze i TTV

• Podczas każdego z Grand Prix widzowie będą mogli usłyszeć czołowych ekspertów żużla
Eurosport Extra
Zawody komentowane będą ze stadionów przez doskonale znanego widzom Michała Korościela oraz Rafała Lewickiego - mechanika obecnego mistrza świata Artioma Łaguty i byłego mechanika Tomasza Golloba. Towarzyszące transmisjom studia poprowadzi dziennikarz i znawca żużla Marcin Kuźbicki, którego gośćmi będą znani polscy zawodnicy. Swoją ekspercką wiedzą podzielą się Piotr Protasiewicz - czterokrotny drużynowy mistrz świata i 12-krotny mistrz Polski oraz Grzegorz Walasek - dwukrotny drużynowy mistrz świata i czterokrotny mistrz Polski. Reporterem podczas kolejnych rund SGP będzie Sebastian Szczęsny - znany widzom z relacji m.in. ze skoków narciarskich.
- Włączając nasze transmisje widzowie mają pewność, że podczas relacji oraz w studiach usłyszą ekspertów najwyższej klasy. Chcemy opowiadać o sporcie w sposób w pełni merytoryczny i ciekawy, ale równocześnie lekki i przystępny dla każdego. Jestem przekonana, że nasza ekipa pracująca przy transmisjach Speedway Grand Prix w Eurosporcie Extra w serwisie player.pl i TTV, składająca się zarówno z doświadczonych dziennikarzy jak i ekspertów, którzy o żużlu wiedzą wszystko, trafi w gusta wszystkich fanów tej dyscypliny. Liczę również, że dzięki tak wyjątkowej oprawie żużel zainteresuje szersze grono odbiorców i zyska wielu nowych zwolenników - powiedziała Dorota Żurkowska, dyrektor Eurosportu w Polsce i Członek Zarządu TVN.

Wszystkie rundy rozpoczynającego się już 30 kwietnia Speedway Grand Prix dostępne będą na żywo i na żądanie w pakiecie Eurosport Extra w serwisie player.pl. Także tam widzowie obejrzą pozostałe rozgrywki pod marką SGP, a więc SGP2, SGP3 i Speedway of Nations. Polskie rundy rywalizacji o indywidualne mistrzostwo świata - w Warszawie, Gorzowie, Wrocławie i Toruniu - transmitowane będą także w ogólnopolskim, bezpłatnym kanale naziemnym TTV.

Rywalizacja o tytuł najlepszego żużlowca globu będzie szeroko relacjonowana w kanałach i platformach nadawcy. Dzięki raportom i programom informacyjnym w TVN, TVN24 i TVN Turbo widzowie będą zawsze na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w świecie SGP. Po każdej rundzie na antenach Eurosportu pokazywane będą 40-minutowe skróty. Eurosport pokaże również na żywo rozgrywki SGP2 i SGP3. Najlepszym, wypełnionym ekskluzywnymi treściami i materiałami, źródłem informacji o Speedway Grand Prix będzie strona eurosport.pl oraz media społecznościowe Eurosportu.


Kalendarz Speedway Grand Prix 2022:

- 30 kwietnia, Gorican (Chorwacja)
- 14 maja, Warszawa (Polska)
- 28 maja, Praga (Czechy)
- 4 czerwca, Teterow (Niemcy)
- 25 czerwca, Gorzów Wielkopolski (Polska)
- 13 sierpnia, Cardiff (Wielka Brytania)
- 27 sierpnia, Wrocław (Polska)
- 10 września, Vojens (Dania)
- 17 września, Malilla (Szwecja)
- 1 października, Toruń (Polska)
- 5 listopada, GP Oceanii

Komentarze (1 - 3 z 3)

nie mogę się doczekać :D pakiet w player już kupiony, trzymam mocno kciuki za naszych, oby się udało przywieźć złoto
 1  
Wejdzie z 50 tys ludzi na transmisję i wszystko padnie, buforowanie itd I skargi o zwrot kasy..
 1  
Lepszy byłby Dryła od Korościela
 0