Łukasz Szewczyk21.04.2022 (20:06)brak komentarzy

Gala KSW 69 w Viaplay: Czy Sebastian Przybysz obroni pas po raz drugi?

• W sobotę (23 kwietnia 2022 roku) w Warszawie odbędzie się Gala KSW 69
• W Polsce można ją oglądać na żywo wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay
• Walką wieczoru będzie starcie o pas mistrzowski w wadze koguciej: Sebastian Przybysz - Werlleson Martins (Brazylia)
Sebastian Przybysz / fot. KSW
Sebastian Przybysz / fot. KSW
Sebastian Przybysz (9-2, 4 KO) jest mistrzem KSW w wadze koguciej od marca ubiegłego roku, gdy odebrał tytuł Chorwatowi Antunowi Raciciowi. W październiku Przybysz obronił pas mistrzowski, przez efektowne poddanie Brazylijczyka Bruno Santosa. Teraz na jego drodze staje inny Brazylijczyk - Werlleson Martins (16-4), dla którego będzie to debiut w KSW. Ma jednak za sobą serię trzech zwycięstw, wygrał też siedem z ośmiu poprzednich starć. Aż trzynaście z szesnastu zwycięskich pojedynków Brazylijczyk kończył przed czasem, w tym pięciokrotnie nokautował rywali.
W warszawskim studiu ATM, co-main eventem będzie polska walka byłych mistrzów TFL i Babilon MMA - Cezarego Kęsika (13-1, 10 KO) i Pawła Pawlaka (19-4-1, 9 KO), w kategorii średniej. Z kolei w starciu niepokonanych zawodników, Robert Ruchała (6-0) zmierzy się z debiutującym w KSW Włochem Michele Baiano (7-0, 4 KO).

Gala KSW 69 już w sobotę o 19.00 w Warszawie. Transmisję na żywo na platformie streamingowej Viaplay można oglądać w ramach standardowej miesięcznej subskrypcji (34 zł/miesiąc), dającej dostęp do transmisji sportowych na żywo, filmów i seriali.