Łukasz Szewczyk25.04.2022 (16:00)brak komentarzy

Do programu "Onet Styl Życia" dołącza Ewa Kasprzyk z nowym cyklem "Doświadczanie"

• Od kwietnia 2002 roku w Onecie można oglądać nowy program "Onet Styl Życia" z Małgorzatą Ohme, Dominiką Olszyną, Martą Wierzbicką oraz Anną Pietraszek-Sawicką,
• Do programu dołączy aktorka Ewa Kasprzyk, która poprowadzi cykl #doświadczanie.
Do programu "Onet Styl Życia" dołącza Ewa Kasprzyk z nowym cyklem #doświadczanie
- Jestem w najlepszym momencie swojego życia i mam nieustający apetyt na więcej. Lubię nowe wyzwania, dlatego z entuzjazmem przyjęłam propozycję prowadzenia nowego lifestylowego cyklu w programie "Onet Styl Życia". Wszystko, co nowe - rozwija, tematy tabu dla mnie nie istnieją. Wiek - tym bardziej. Zapraszam już w najbliższą środę na wspólne #doświadczanie - mówi Ewa Kasprzyk, nowa prowadząca "Onet Styl Życia".
W najbliższym odcinku "Onet Styl Życia" Ewa Kasprzyk zabierze widzów do Hiszpanii i opowie, jak się do tego wyjazdu przygotowywała. Gościem aktorki będzie między innymi Jan Kliment, który pokaże, jak się tańczy gorące pasodoble.

Do programu "Onet Styl Życia" są zapraszani goście związani z różnymi dziedzinami lifestyle'u: designem, psychologią, kulturą i modą. Premierowe odcinki programu można oglądać w Onecie w każdą środę o godz. 11.00.

Co tydzień w programie jest pogłębiany i pokazywany z różnych perspektyw inny temat związany ze stylem życia. Każdy odcinek jest odzwierciedleniem osobowości prowadzącego. Na pierwsze trzy odcinki programu "Onet Styl Życia" złożyły się: #dobrostan z Małgorzatą Ohme, #design z Anną Pietraszek-Sawicką i Dominiką Olszyną oraz #miasto z Martą Wierzbicką. A od najbliższej środy - #doświadczanie z Ewą Kasprzyk. Format będzie rozwijany o kolejne tematy lifestylowe i kolejnych prowadzących.