Łukasz Szewczyk30.04.2022 (11:45)11

"Dziewczyny z Dubaju" w Canal+ Online. Nie dla abonentów Canal+ w kablówkach

• Premiera głośnego filmu "Dziewczyny w Dubaju" w Canal+ Online
• Brak dostępu online coraz bardziej uciążliwy dla abonentów pakietu Canal+ w kablówkach

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

Nie dziwię się czemu miliczą Tu nie ma co komentować. Żenada i tyle. Od czasu powstania nieszczęsnej NC+ abonenci Canal+ w kablu traktowani są jak klienci drugiej kategorii. Za czasów Cyfry+ współpraca z kablówkami była znacznie lepsza. Szkoda.
 17  
Zamiast płacić kablówce za C+ wykupić ich pakiet on line i tyle. Kablówka nie zarobi. A pakiet będzie.
 8  
Gdy Canal+ kupił prawa do tenisa, wykupiłam pełny pakiet "telewizyjny" w UPC. Po jakimś czasie okazało się, że C+ większość meczów puszcza na platformie online, która nie jest dostępną w mojej kablówce. Jestem zdegustowana tym faktem.
 13  
Zamiast płacić kablówce za C+ wykupić ich pakiet on line i tyle. Kablówka nie zarobi. A pakiet będzie.
Jasne, że zawsze można tak zrobić. I po wielu latach abonowania C+ w kablu zastanawiam się nad tym. Jednak firmie, która żyje ze sprzedaży abonamentu, powinno zależeć na jak najszerszej dostępności i wygody widza, a nie "zmuszaniu" do kombinowania :)
 12  
C+ jest chamski krótko mówiąc.Opłacam ich pakiet w Player i już filmu obejrzeć nie mogę.Od przyszłego sezonu tracą prawa do ligi angielskiej,więc się z nimi pożegnam na dobre
 13  
Nie widzę w tym nic dziwnego że C+ nie daje wszystkim dostępu do swojego contentu online. Orange zapłaciło i ich klienci mają. Inne kablówki nie, więc ich klienci nie mają.
C+ ma własny serwis i platformę więc musi mieć coś extra dla swoich, a nie wszystko oddawać innym.
 3  
C+ ma własny serwis i platformę więc musi mieć coś extra dla swoich, a nie wszystko oddawać innym.
A kto mówi o oddawaniu czegoś? Abonenci w sieciach kablowych wykupują Canal+ i oczekują dostępu do pełnej oferty. To chyba zrozumiałe. Tym bardziej, że ceny za Canal+ w kablu są wyższe.
 13  
[@|bez majtek] Szkoda czasu na ten film! (moim zdaniem)
 2  
Dobry film, nie wiem skąd ten hejt
 1  
pomijam brak tego filmu w kablówka, i tak bym nie obejrzał lecz ograniczanie kablówkowiczom oferty spowoduje odejście od C+ i nie koniecznie przejście na vod c, byle im się to czkawkom nie odbiło.
 1