Łukasz Szewczyk01.05.2022 (9:55)3 komentarze

Rusza nowa "Misja Futbol" w Onecie (wideo)

• Do ramówki Onetu wraca piłkarski magazyn "Misja Futbol" w nowej odsłonie
• Program poprowadzi Łukasz Olkowicz, dziennikarz Przeglądu Sportowego Onet
Misja futbol
Program będzie emitowany co tydzień, w każdy poniedziałek o godz. 9:50 (od 2 maja 2022 roku) w Onecie oraz na YouTube.
W nowej odsłonie "Misji Futbol" co tydzień będą się spotykać dziennikarze od lat związani z piłką nożną - Dariusz Szpakowski, dziennikarz TVP Sport, komentatorska legenda w Polsce, Mateusz Święcicki komentator i dziennikarz Eleven Sports, Łukasz Wiśniowski, prowadzący kanał Foot Truck i dziennikarz Canal+ Sport oraz Łukasz Olkowicz z Przeglądu Sportowego Onet, gdzie od lat przygotowuje wywiady i reportaże o tematyce sportowej.

Co tydzień z "Misji Futbol" widzowie dowiedzą się, co wydarzyło się w futbolu, zarówno polskim, jak i zagranicznym. W programie pojawią się także bohaterowie bieżących piłkarskich wydarzeń - zawodnicy oraz trenerzy.

- Misja Futbol w nowym wydaniu to merytoryka na najwyższym poziomie i jednocześnie świetna zabawa. To będzie mieszanka młodości, doświadczenia, rzetelnych informacji, mocnych i rzeczowych komentarzy oraz historii, o których wielu pewnie nie słyszało. Łukasz Olkowicz, Mateusz Święcicki i Łukasz Wiśniowski są doskonale znani piłkarskim kibicom, mają ogromną wiedzę i wyraziste poglądy. A uwielbiany przez kibiców Dariusz Szpakowski jest już legendą całego polskiego sportu. Nie mam żadnych wątpliwości, że zaskoczymy i spełnimy wymagania naszych internautów - mówi Jacek Stańczyk, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Onet.

- Zdecydowaliśmy się na powrót Misji Futbol, bo to dla nas oczywisty krok. Program piłkarski jest naturalnym uzupełnieniem naszego portfolio wideo, mamy już przecież cieszącą się dużym zainteresowaniem Misję Sport - podkreśla Jacek Stańczyk.


"Misja Futbol" jest obecna w Onecie od 2016 roku. Program ma szerokie grono stałych widzów i dla wielu poniedziałkowe premiery są ważnym punktem otwierającym sportowy tydzień - to właśnie w "Misji Futbol" można poznać świat piłki nożnej od kulis, a najlepsi dziennikarze sportowi oceniają i komentują mecze, grę poszczególnych zespołów i decyzje trenerów.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Szpak co pierdoli bezsensu i egocentryk swiecicki swietny zespół
 1  
Szpakowski stracił już kontakt z rzeczywistością, po co go gdziekolwiek zapraszać
 0  
Zamiast Pana szpaka proponuję Twarowskiego z canal plus
 1