Łukasz Szewczyk04.05.2022 (17:41)4 komentarze

TVN kręci nowy sezon serialu "Bunt". Premiera jesienią 2022 roku

• TVN zapowiada kontynuację codziennego serialu "Bunt"
• Premiera jesienią 2022 roku
Jan Wieczorkowski w serialu "Bunt" (TVN)
Wiosenna nowość TVN "Bunt!" wraca na plan. Zdjęcia do jesiennego sezonu ruszą jeszcze w maju. W nowych odcinkach widzowie ponownie zobaczą Jana Wieczorkowskiego, Magdalenę Turczeniewicz, Krzysztofa Piątkowskiego, Lidię Sadową, Natalię Jędruś czy Macieja Kucharskiego. Nie zabraknie także nowych gwiazd - zapowiada nadawca.
"Bunt!" zyskał fanów zarówno wśród widzów TVN, jak i użytkowników Playera. Produkcja znajduje się wśród najchętniej oglądanych propozycji platformy.

W finałowych odcinkach tego sezonu Gawron przebiegle zdobywa zaufanie Wiki - jest gotowa na wszystko, żeby znaleźć coś na znienawidzonego Wilka! A ten nadal nie jest w stanie trzymać się z daleka od Anki - wspólnymi siłami próbują pomóc Winetu, do którego dotarło, że musi poznać swoją córkę. Jednak dziewczyna razem z matką właśnie wyjeżdża z miasta.

Producentami "Buntu!" są Tomasz Karpiński (m.in. "Pułapka", "Na Wspólnej") i Marta Fujak (m.in. "UFO Witness" i "Suspicious Minds" dla Discovery), reżyserem formatującym Darek Twaróg (m.in. "Krzysztof", "Na Wspólnej"), autorem zdjęć Robert Halastra (m.in. "Generał", "Szóstka") a za montaż odpowiada Robert Ciodyk (m.in. "Teraz ja", "Na Górze Tyrryry"). Scenariusz, oparty na oryginalnym pomyśle TVN Grupa Discovery, tworzą Maciej Kazula i Beata Halastra.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Fajnie
CANAL+ I POLSAT BOX 4.05.2022 (18:21:31)
 3  
widać że tandeta i szmira jest na topie .Ta stacja nic bez licencji USA nie robi to co jest już nie modne tam oni biorą jak cud .sami tworzą tylko gnioty przerywane reklamami licznymi w trakcie .
 4  
Ja go oglądałem przypadkiem i całkiem w porządku serial codzienny. Na pewno lepsze takie seriale niż kolejny paragniot
 2  
Warty ogladania najlepszy jaki TVN robił
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 9 maja 2022 o 11:51:23 przez daro00181).
CANAL+ I POLSAT BOX 9.05.2022 (11:50:53)
 1