Łukasz Szewczyk06.05.2022 (21:03)4 komentarze

Serialowa wersja filmu "Miłość, seks i pandemia" już w Canal+

• Canal+ rozpoczyna emisję serialowej wersji filmu Patryka Vegi o samotności czasów pandemii. I o tym jak Polki próbują sobie z nią radzić
"Miłość, seks i pandemia"
Serialowa wersja najnowszego filmu Patryka Vegi "Miłość, seks i andemia". Jest to opowieść o Polsce czasów pandemii i losach trzech przyjaciółek, które próbują odnaleźć się w świecie, w którym miłość i seks często zamieniają się miejscami. Dziennikarka Kaja (Anna Mucha) dla dobrego materiału zrobi niemal wszystko. Z czasem przekonujemy się, co oznacza to "niemal". Fotografka Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) rzuca się w wir przygód na wieść o pogarszającym się stanie zdrowia. Prokuratorka Olga (Zofia Zborowska-Wrona) ulega wpływowi egzotycznego kochanka, a jej dotychczasowe poglądy i zasady przestają się liczyć.
W opowieści napisanej i wyreżyserowanej przez Patryka Vegę mieszają się humor, dramat, erotyka i akcja. Tym razem na ekranie możemy zobaczyć Annę Muchę, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Zofię Zborowską-Wronę i Sebastiana Delę.

Emisja premierowych odcinków w piątki o godz. 23.00 (od 6 maja 2022 roku) na antenie Canal+ Premium. Wszystkie odcinki serii są już dostępne w Canal+ Online.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Canal + wszystkie filmy polskie a przynajmniej Vegi dzieli na części, musi im się to opłacać, a z drugiej strony to dobre dla kin bo tylko tam można obejrzeć film w całości. Choć później jak trafiają na platformy vod to są w całości tylko na canal+ online cały czas są w częściach.
 3  
Wersja podzielona na części jest dłuższa, są dodatkowe sceny.
 0  
To sprawdzę,bo we Furiozie i Small World nic dodatkowego nie było a dłuższy był bo dawali skróty z poprzednich części i tyle ale skoro mówisz że tu jest więcej to ok zobaczę go jeszcze raz.
 0  
@Mariusz69, w "Small World" była tylko jedna dodatkowa scena... Kiedy Goc był hydraulikiem. I tyle.
 0