Łukasz Szewczyk11.05.2022 (6:43)3 komentarze

Canal+ zapowiada drugi sezon "The Office PL". Premiera jesienią 2022 roku

• Twórcy polskiej wersji kultowego serialu The Office rozpoczynają prace nad kontynuacją historii pracowników "Kropliczanki"
• Premiera drugiego sezonu planowana jest na jesień bieżącego roku w Canal+ Online.
"The Office PL" w Canal+
Reżyserem odpowiedzialnym za drugi sezon "The Office PL" niezmiennie pozostaje Maciej Bochniak, który zrealizuje scenariusze autorstwa Łukasza Sychowicza, Jakuba Rużyłło i Mateusza Zimnowodzkiego. W główne role ponownie wcielą się między innymi Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz i Kornelia Strzelecka. Oprócz postaci znanych z pierwszej serii zobaczymy także nowych bohaterów zagranych przez Darię Widawską i Rafała Kowalskiego. Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. W gronie producentów znajdują się również Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński.
- Przy pracy nad sformatowaniem polskiej wersji kultowego The Office mieliśmy pewne obawy związane z percepcją publiczności. Teraz gdy już wiemy, że widzowie pokochali naszych bohaterów, ich pełne komizmu przygody oraz to specyficzne poczucie humoru w lokalnym wydaniu, czujemy się zobowiązani do utrzymania, a nawet podwyższenia poziomu produkcji z zeszłego roku. Cieszymy się, że "The Office PL" spełnia oczekiwania fanów serii i mamy nadzieję, że będzie ich tylko przybywać - mówi Dorota Kośmicka-Gacke, współproducentka serialu.

- Przyznam że powrót na plan "The Office PL" to dla mnie szczególny moment bo udało nam się zbudować fenomenalny, kreatywny zespół i ten potencjał się sprawdził. Pracujemy na fantastycznych scenariuszach ale zostawiamy też aktorom pewien margines, przestrzeń na improwizację. Ten rodzaj kontrolowanej wolności przy interpretacji scen i dialogów świetnie się sprawdza przy tak abstrakcyjnym, specyficznym humorze który jest znakiem jakości tej produkcji. W II sezonie na pewno podniesiemy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, co nakręca mój entuzjazm. Jak mawia serialowy Darek "Czołem pracy!" - dodaje Maciej Bochniak, reżyser obu sezonów polskiej wersji.

Bieżące informacje na temat drugiego sezonu "The Office PL" będą publikowane w social mediach Canal+ Online. Powstał także materiał video zapowiadający wejście ekipy filmowej na plan zdjęciowy.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Jak najbardziej na plus
 2  
Przykro mi.
 0  
Super a narzekający niech nie oglądają
 3