Łukasz Szewczyk11.05.2022 (6:43)16

Disney+ na start w Polsce ze specjalną ofertą powitalną

• Start Disney+ w Polsce zaplanowano na 14 czerwca 2022 roku
• Przygotowano specjalną ofertę promocyjną na abonament

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 16)

Nie warto zaprawde powiadam wam!
 15  
A taki Netflix 60 zł za miesiąc, żeby mieć jakość 4K
 20  
Wydaje mi się, że Disney to poważny gracz. Jakby nie patrzeć w cenie najwyższego pakietu netflix mam Amazon Prime, Disney+ i HBO Max z CANAL+ w pakiecie za 30zł miesięcznie. To razem daje 60zł ponad licząc Amazon jako 50zł na rok. Szczerze? Biorę i rezygnuje z netflixa na którym nie oglądam nic, trzymam tylko ze względu na siostrę, ale będzie musiała sobie jakoś sama ogarnąć
 16  
Niestety, na treści trzeba co raz więcej wydać... A dobrych produkcji jest wszędzie po trochu. Obecnie korzystam z Canal+, HBO Max, Viaplay, Netflix, Amazon Prime, Apple+TV, CDA Premium a i kocham futbol to i Polsat Sport Premium oraz Eleven posiadam, a teraz jeszcze Disney+ dochodzi który także będzie miał wiele do zaoferowania :/ ... I szczerze muszę powiedzieć że ciężko zrezygnować z czegoś na rzecz drugiego, ponieważ każda platforma ma coś ciekawego. Dawniej było lepiej bo w kablu za wszystkie pakiety tv + net płaciło się koło 150 zł m-c i wszystko hulało to ludzie narzekali że drogo to teraz mają. Lepiej jakby było po staremu jak większość praw było w C+ i HBO i co chwila leciało coś dobrego. Kiedyś było lepiej.
 7  
Zapowiada się kilka obfitych lat dla fanów SVOD , zanim najwięksi gracze na rynku nie wchłoną mniejszych lub część nie upadnie. Potem zostanie kilka serwisów.
 9  
miałem to z włoch, nic tam nie ma dla średniego inteligenta
 2  
Kiedyś w kablu mieliśmy tylko dwa znaczące pakiety filmowe - Canal+ i HBO. To prawda. Ale nie było tam wszystko dostępne. Na niektóre seriale musieliśmy czekać rok lub dwa lata, inne zupełnie do nas nie docierały i jedyną możliwością obejrzenia w Polsce było piractwo - kopia wyszarpana jak psu z gardła. Aby można było ją obejrzeć na dziwnych stronach należało zamykać wyskakujące okienka z reklamą hazardu i pornografii. Teraz większość rzeczy jest dostępna legalnie z najwyższą jakością obrazu i dźwięku. Parę kliknięć i już odtwarza się materiał, gdzie chcę - telewizor, laptop, komórka, lodówka itd. :-)
 6  
@proxima
Po 1. Canal+ masz z HBO i Netflix za 75 zł w pakiecie do podziału na dwie osoby.

Po 2. Kablówka z masą bezsensownych kanałów, większość przerywana reklamami a dostęp do produkcji bez reklam w dniu premiery. Nie ma co nawet porównywać. I te 150 zł dekadę temu to jak 300 zł dzisiaj xD
 6  
Dzisiaj biorąc wszystkie serwisy VOD o dzieląc się na 2-3 osoby mamy dostęp do treści premium za kilkadziesiąt złotych
 5  
Wiecej poprawnosci politycznej w produkcjach Netlixa , wiecej. Widz wytrzyma.
 7