Łukasz Szewczyk11.05.2022 (22:38)1 komentarz

Rusza Plusomat RMF Classic+

• Bilety na wydarzenia kulturalne, książki i kody zniżkowe
• Między innymi takie bonusy będą mogli zdobyć subskrybenci RMF Classic+ dzięki uruchomionemu Plusomatowi.
Plusomat
Plusomat to część platformy RMF Classic+ z bonusami dla subskrybentów. W nadchodzących miesiącach miłośnicy najpiękniejszej muzyki filmowej, którzy aktywnie korzystają z nowej oferty stacji RMF Classic, będą mogli zawalczyć o wartościowe nagrody. Właśnie ogłoszono pierwsze rozdania, a wśród nich znalazły się zaproszenia na wydarzenia kulturalne, które odbędą się w całej Polsce jeszcze w maju i czerwcu.
- Plusomat jest ofertą przeznaczoną dla wszystkich słuchaczy, którzy mają aktywny dostęp do naszej platformy. Warto jednak zaznaczyć, że więcej bonusów czeka na tych subskrybentów, którzy będą z nami dłużej - mówi Michał Zalewski, Head of content & public relations RMF Classic+. - Prawdziwym miłośnikom muzyki filmowej polecamy więc wykup rocznego pakietu lub bezterminowej subskrypcji. Da im to szanse na zdobycie między innymi zaproszeń na najlepsze koncerty w Polsce w tym roku - dodaje Zalewski.

W maju subskrybenci RMF Classic+ mogą otrzymać zaproszenia na łódzki koncert 2Cellos, Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie, seans filmowy: "Między Gwiazdy. Anne-Sophie Mutter gra Johna Williamsa" czy spektakle warszawskiego Teatru 6. Piętro.

W czerwcu zostanie zaprezentowana lista rozdań z biletami na koncerty gwiazd światowego formatu, które do końca roku zagrają na największych arenach w naszym kraju. Już teraz wiadomo, że dla subskrybentów RMF Classic+ rozgłośnia przygotowała zaproszenia m.in. na koncerty Coldplay, Guns N' Roses oraz Harry'ego Stylesa. W kolejnych miesiącach w Plusomacie pojawią się także premierowe książki, kody zniżkowe oraz gadżety od RMF Classic.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Co oni robią z tego radia... :(
 0