Łukasz Szewczyk11.05.2022 (22:39)2 komentarze

Wszystkie sezony serialu "Życie na fali" dostępne w HBO Max

• Życie grupy przyjaciół i ich rodzin zmienia się na zawsze, gdy do zamożnej społeczności mieszkającej w Newport Beach w Hrabstwie Orange, dołącza młody outsider.
• Wszystkie sezony serialu "Życie na fali" ("The O.C.") dostępne są w HBO Max.
"Życie na fali" w HBO Max
Serial "Życie na fali" śledzi losy Ryana Atwooda, dość trudnego, ale utalentowanego chłopaka, który zostaje adoptowany przez zamożne małżeństwo filantropów, Sandy'ego i Kirsten Cohen. Chłopak, mający teraz przybranego brata Sethama, bystrego, ale nieprzystosowanego społecznie nastolatka, próbują odnaleźć się w nowej dla siebie rzeczywistości życia w zamożnej dzielnicy Newport Beach w hrabstwie Orange w Kalifornii.
W serialu występują: Benjamin McKenzie jako Ryan Atwood, Adam Brody jako Seth Cohen, Rachel Bilson jako Summer Roberts, Melinda Clarke jako Julie Cooper-Nichol, Mischa Barton jako Marissa Cooper, Peter Gallagher jako Sandy Cohen, Kelly Rowan jako Kirsten Cohen, Tate Donovan jako Jimmy Cooper, a także Alan Dale jako Caleb Nichol, Chris Carmack jako Luke Ward Autumn Reeser jako Taylor Townsend, Willa Holland jako Kaitlin Cooper. W jednej z ról w drugim sezonie wystąpiła także Olivia Wilde.

Twórcą serialu jest Josh Shwartz. Serial emitowany był w latach 2003-2007 w Stanach Zjednoczonych oraz 50 innych krajach na całym świecie, będąc jednym z najpopularniejszych seriali roku 2003.

Wszystkie cztery sezony serialu "Życie na fali" (The O.C.) są już dostępne w serwisie HBO Max. Serial liczy łącznie 92 odcinki.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Kultowy serial, który leciał na TVP
 0  
Leciał na TVN
 1