Łukasz Szewczyk12.05.2022 (23:46)1 komentarz

"Prezydenci i Premierzy" w sobotę na głównej antenie Polsatu

• Od soboty (14 maja 2022 roku) program prowadzony przez Jarosława Gugałę będzie emitowany na głównej antenie Polsatu oraz w Polsat News.
• W niedzielę do ramówki stacji informacyjnej powraca "Państwo w Państwie".
Prezydenci i Premierzy
"Prezydenci i Premierzy", program publicystyczny, w którym Jarosław Gugała rozmawia z osobami w przeszłości sprawującymi urząd Prezydenta lub Prezesa Rady Ministrów RP, na najważniejsze tematy polityczne, społeczne i gospodarcze minionego tygodnia, zmienia godzinę emisji. Wśród gości programu są m.in. Bronisław Komorowski, Jan Krzysztof Bielecki, Waldemar Pawlak oraz Leszek Miller.
Od najbliższej soboty, 14 maja, będzie emitowany zaraz po główny wydaniu "Wydarzeń" o godzinie 19:15. Tym samym program "Prezydenci i Premierzy" oprócz Polsat News zagości na głównej antenie Polsatu.

- ["Prezydenci i Premierzy" to jedyny taki program w Polsce, w którym głos zabierają politycy, którzy pełnili najważniejsze funkcje w państwie. Dziś z dystansu, ale bogaci w unikatowe doświadczenia komentują najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Program ma stałą duża widownię, a teraz będzie go mogło oglądać jeszcze więcej widzów - mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki w Telewizji Polsat.

W niedzielę do ramówki Polsat News powraca o 19:30 prowadzone przez Przemysława Talkowskiego "Państwo w Państwie".

Komentarze (1 - 1 z 1)

A pogoda i sport kiedy? Lepszy byłby program na wzór Tak czy nie. Najlepszy program wyleciał z ramówki. Wyrzucenie Interwencji do Wydarzenia 24 i Super Polsatu, Gość Wydarzeń też tylko w Wydarzenia 24 i Tak czy nie o 19:15 poniedziałek - piątek.
 0