Łukasz Szewczyk12.05.2022 (23:46)1 komentarz

Speedway Grand Prix Polski na żywo w TTV i Eurosporcie Extra w Playerze

• W sobotę (14 maja 2022 roku) na Stadionie Narodowym w Warszawie rozegrana zostanie druga runda rywalizacji o mistrzostwo świata na żużlu.
• Transmisja SGP Polski tylko w ogólnopolskim, bezpłatnym kanale TTV oraz w Eurosporcie Extra w Playerze, który dzień wcześniej pokaże także kwalifikacje.
SGP Polski
W obecności ponad 50 tysięcy widzów na Stadionie Narodowym w Warszawie najlepsi żużlowcy świata staną na starcie drugiego Grand Prix w sezonie. Żużlowe emocje rozpoczną się jednak już w piątek. O 17:00 rozegrane zostaną kwalifikacje, które zadecydują o kolejności wyboru numerów startowych. Transmisja tylko w pakiecie Eurosport Extra w Playerze. W sobotę miłośnicy żużla od rana będą mogli śledzić przygotowania do Speedway Grand Prix Polski w specjalnych raportach w TVN24 oraz "Dzień dobry TVN". O 18:30 w TTV i Eurosporcie Extra w Playerze rozpocznie się studio. Na Stadionie Narodowym gośćmi Marcina Kuźbickiego będą Piotr Protasiewicz i Grzegorz Walasek. Rozmowy z zawodnikami przeprowadzi Sebastian Szczęsny, a rywalizację skomentują Michał Korościel i Rafał Lewicki.
W dniu zawodów kibice żużla będą mogli skorzystać ze specjalnej, bezpłatnej SGP Fanzone zlokalizowanej pod Stadionem Narodowym. Od 14:30 fani będą mogli spotkać zawodników występujących w Speedway Grand Prix, zdobyć ich autografy, wziąć udział w quizach, obejrzeć żużlowe motocykle z dawnych lat, a także trofeum dla mistrza świata. Organizatorzy przewidzieli również atrakcje dla dzieci.

Tegoroczny cykl Speedway Grand Prix, a także rywalizacja o tytuły mistrzowskie w kategoriach U21 (SGP2) i U16 (SGP3) oraz Speedway of Nations będą w całości transmitowane w pakiecie Eurosport Extra w serwisie player.pl. Dodatkowo wszystkie cztery rundy Speedway Grand Prix rozgrywane w Polsce - w Warszawie, Gorzowie, Wrocławie i Toruniu - pokaże na żywo TTV.

Nowością w żużlowej ofercie Eurosportu Extra są transmisje British Speedway Premiership, w której występują zawodnicy znani z SGP: Max Fricke i Jason Doyle, a także między innymi Matej Żagar, Niels-Kristian Iversen, Peter Kildemand, Chris Harris, Scott Nicholls, Jack Holder oraz Polak Tobiasz Musielak.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Po co mi Eurosport?
 4