Łukasz Szewczyk16.05.2022 (10:40)brak komentarzy

23 Mazurska Noc Kabaretowa oraz 1 Mazurska Noc Rozrywki w TV Puls

• Na lato TV Puls przygotowała dla swoich widzów podwójną dawkę zabawy z kabaretami, solistami i gwiazdami muzycznymi, do obejrzenia zarówno
• W Amfiteatrze w Mrągowie odbędą się: 1. Mazurska Noc Rozrywki (8 lipca),23. Mazurską Noc Kabaretową oraz 23. Mazurska Noc Kabaretowa (9 lipca)
• Transmisja wydarzeń na antenie TV Puls
Mazurska Noc Rozrywki i Mazurska Noc Kabaretowa w TV Puls
Mazurska Noc Rozrywki i Mazurska Noc Kabaretowa w TV Puls
Nowość na mapie letnich wydarzeń rozrywkowych jest "Mazurska Noc Rozrywki" (8 lica, od godz. 20.00), która poprzedzi kultową Mazurską Noc Kabaretową. W programie: skecze i hity muzyczne w zupełnie nowych, parodystycznych aranżacjach. Szalony wieczór poprowadzą Katarzyna Bujakiewicz i Piotr Gumulec z Kabaretu Chyba. O dobry humor zadbają kabarety takie jak: Paranienormalni, Chyba, Zdolni i Skromni, Czwarta Fala, soliści: Andrzej Kozłowski, Antoni Gorgoń Grucha i kabaretowy iluzjonista Pan Li. Dodatkowo widzowie w amfiteatrze oraz przed telewizorami, będą mogli wspólnie zaśpiewać największe przeboje gwiazd muzycznych: Kayah, Nicka Sincklera oraz Darii.


Z kolei tegoroczna edycja "Mazurskiej Nocy Kabaretowej" (9 lipca, od godz. 20.00) upłynie pod hasłem "FIT-EKO-BIO". Polacy segregują śmieci i oszczędzają wodę, bo chcą być EKO, przechodzą na wegetarianizm i kupują w second handach - bo chcą być BIO, ćwiczą, bo chcą być FIT.

W czasie wydarzenia razem z instruktorami - Marcinem Wójcikiem z Kabaretu Ani Mru-Mru i Piotrem Gumulcem z Kabaretu Chyba, którzy poprowadzą tegoroczny kabareton. Będzie dużo śmiechu ze strachu przed glutenem, z przeróżnych diet-cud, z ćwiczeń gwarantujących sylwetkę superbohatera. W skład zdrowego zestawu wchodzą m.in.: Kabaret Ani Mru-Mru z absolwentem AWF Marcinem Wójcikiem, Kabaret Czesuaf z multimaratończykiem Tomkiem Nowaczykiem, Paranienormalni z triathlonistą Robertem Motyką, Kabaret Chyba z fizjoterapeutą Kubą Krzakiem, Jurki z Marylką Litwin - "czempionką" w wielu dziedzinach. I prosto ze studia fitness: Katarzyna Bujakiewicz, Klaudia Halejcio, Łukasz Żak, Andrzej Kozłowski i grupa Fair Play Crew zaproponują specjalny spersonalizowany trening dla każdego z widzów w amfiteatrze i przed telewizorami.

Transmisja wszystkich wydarzeń na antenie TV Puls.