Łukasz Szewczyk19.05.2022 (22:09)3 komentarze

Kasia Białek wzmacnia Zoom TV. Nowa dyrektor programowa

• Do zespołu Kino Polska TV dołączyła Kasia Białek, która wzmacnia Dział Programowy, obejmując stanowisko Dyrektor Programowej Zoom TV.
• Będzie odpowiedzialna za strategię programową oraz produkcje własne dla kanału Zoom TV.
Kasia Białek to producentka, reżyserka i menedżerka z wieloletnim doświadczeniem w branży telewizyjnej. W ostatnich latach była związana z Grupą TVN (obecnie TVN Grupą Discovery), gdzie odpowiadała za wszystkie rodzaje produkcji - od reportaży i filmów dokumentalnych, przez rozrywkę, programy na żywo, po produkcje międzynarodowe przeznaczone dla amerykańskiej widowni. Przez ostatnich 8 lat produkowała popularną serię podróżniczą "Kobieta na krańcu świata", a wcześniej, przez wiele lat, weekendowe wydania porannego pasma "Dzień dobry TVN". Pod jej okiem powstawały też między innymi produkowane w Polsce na międzynarodowy rynek takie programy jak: "House Hunters International", "Mediterranean Life" czy "Beach Around the World". Katarzyna Białek ma także w dorobku wielokrotnie nagradzane filmy dokumentalne współtworzone z Martyną Wojciechowską ("Ludzie duchy", "Ciało i krew", "Tańcząca z orłami").

Komentarze (1 - 3 z 3)

Od kiedy Katarzyna to Kasia?
 0  
BTW: ITI Neovision (czyli spółka, która jest właścicielem platformy i całości aktywów CANAL+) jest w strukturach obecnej spółki WarnerMedia Discovery (obecnego właściciela TVN), w której jest większość udziałów SPI. Więc jednak wybór jest nieprzypadkowy. Ale na typową "tefałenizację" czy "canalizację" Zooma jednak się nie zanosi.
 1  
Kasia ma 5 lat penie :)
 1