Łukasz Szewczyk21.05.2022 (7:05)14 komentarzy

Canal+ Online ze sportem, serialami i filmami w 4K

• Serwis Canal+ Online rozszerza ofertę o wydarzenia sportowe, seriale i filmy w jakości 4K
• Do oferty serwisu dołączono kanały CANAL+ 4K Ultra HD i Eleven Sports 1 4K oraz bibliotekę zawierającą seriale i filmy w najwyższej jakości obrazu
Canal+
Od teraz subskrybenci Canal+ Online będą mogli zobaczyć na kanale Canal+ 4K Ultra HD oraz w bibliotece 4K wybrane mecze PKO BP Ekstraklasy i LaLiga oraz seriale, filmy, dokumenty i oryginalne produkcje własne Canal+, w tym m.in. "Powrót", "Planeta Singli. Osiem historii", "The Office PL", "Klangor", "Król" czy "Kruk. Szepty słychać po zmroku". Włączenie do oferty kanału Eleven Sports 1 4K rozszerzy ofertę 4K o transmisje m.in. wyścigów Formuły 1 czy wybranych meczów LaLiga Santander.
Kanał Canal+ 4K Ultra HD oraz seriale i filmy w 4K zostały udostępnione bez dodatkowych opłat dla wszystkich subskrybentów Canal+ Online posiadających paczkę kanałów Canal+ oraz dla klientów korzystających z Canal+ Online w ramach posiadanej oferty satelitarnej. Kanał Eleven Sports 1 4K trafił bez dodatkowych opłat do paczki "Eleven Sports & Polsat Sport Premium" oraz paczki Sport.

Kanały i treści w 4K będą na start udostępnione w aplikacji Canal+ Online na telewizorach Sony (Android TV 2017 - 2021), Samsung (Tizen 2018, 2020, 2021), dekoderze Canal+ Box 4K, Amazon Fire TV Cube, Amazon Fire TV 4K Stick oraz NvidiaShield.

Z serwisu Canal+ Online można teraz skorzystać w promocyjnej cenie. Dostęp do paczki Canal+ jest oferowany za 29 zł przez trzy pierwsze miesiące. Paczka Canal+ gwarantuje dostęp do najlepszych oryginalnych produkcji CANAL+, seriali, filmów oraz sportu na żywo, w tym m.in. meczów PKO BP Ekstraklasy, LaLiga Santander, Ligue 1, NBA, PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej czy turniejów tenisowych cyklu WTA Tour. Wybrane treści teraz będą dostępne również w jakości 4K.

Komentarze (1 - 10 z 14)

Po utracie PL, pakiet C+ powinien mieć cenę max 30 złotych, te 45 to już przesada, za dużo praw utracili. Gdzie ta kasa z abonamentów ?
 33  
Przecież nieważne co transmituje dany kanał, tylko to że się go ma. A to czy leci tam paragwajska liga w bierki, liga salezjańska hokeja na wrotkach, czy też ukochana Premier League, to nie ma to żadnego znaczenia, ani dla jakości kontentu ani dla jego C+.
 7  
Canal+ jest najdroższy, droższy od Netflix, droższy od HBO, a praktycznie nic tam nie ma, żenada.
 20  
Ostatnia kolejka Premier league. Papa anal -
 4  
Kiedy mam być udostępnione w Canal+ online ? U mnie nie ma .
 1  
Kilka dni temu rozmawiałem z Canal+ . Na moje pytanie za ile udostępnią viaplay to odmówili . Dziwny ten świat.
 2  
Canal+ co chwila wrzuca promocje i ich pakiet kosztuje 20 zł albo 29 zł. Do podziału na dwa ekrany. A ma filmy lepsze niż HBO Max. Do tego ostatki sportu. Mnie 4K nie Interesuje, bo mam za słaby Internet do tego
 3  
Gdzie ta biblioteka z 4k jest?
 4  
Bez przesady ale 20 czy 25 zł za wszystkie kanały to chyba niedużo.
 5  
Teraz jak ligi europejskie + Ekstraklasa się skończyły?
Mocno spóźniona decyzja.
Co będzie w 4K? Eleven Sport 1 4K?
Wolne żarty. Przekaz w 4K jest bardzo rzadko.
 6