Łukasz Szewczyk01.06.2022 (9:10)brak komentarzy

Finałowy sezon serialu "Kontrola" w Playerze. Serial także w TVN i globalnym Discovery+

• W Playerze dostępna jest czwarta, finałowa seria "Kontroli". Tym razem do serwisu trafiła od razu całość.
• Wszystkie sezony wzbogaciły również bibliotekę Discovery+, będąc pierwszym polskim serialem w ofercie zagranicznej platformy.
• W czerwcu także w TVN
Kontrola 4
"Kontrola" to uniwersalna i poruszająca historia o miłości autorstwa Nataszy Parzymies, której twórczość podbiła serca młodej publiczności. Po międzynarodowym sukcesie pierwszej serii, produkcja trafiła do serwisu Player.pl, gdzie widzowie mogli obejrzeć cieszącą się dużym zainteresowaniem kontynuację tej historii. Serial wyświetlany był także na polskich i zagranicznych festiwalach filmowych.
W premierowej serii drogi Majki i Natalii krzyżują się po latach w obliczu tragedii. Dziewczyny będą musiały odnaleźć się w nowym świecie, w którym Majka jest mamą półtorarocznej Hani, a Natalia dziewczyną kochającej i wyrozumiałej Sylwii. Ich drogi się rozeszły, ale przeszłość i uczucie, które je połączyło, cały czas o sobie przypomina. Czy po tylu nieudanych próbach, dziewczyny będą chciały jeszcze zaryzykować?

Robert Gonera, Areta Szpura, Katarzyna Zillmann gościnnie w serialu

W kontynuacji popularnego serialu widzowie w głównych rolach zobaczą Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Agatę Różycką (Sylwia), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek). Gościnnie pojawią się również Dorota Stalińska, Cezary Żak, Robert Gonera, Barbara Jonak, Jędrzej Hycnar, Katarzyna Zillmann oraz Areta Szpura.


Czwarta seria dostępna jest już w serwisie Player.pl, gdzie od razu trafiły wszystkie 6 odcinków. Również od dziś, "Kontrolę" można oglądać na globalnej platformie Discovery+, a pierwsze trzy sezony zadebiutują także na antenie TVN. Telewizyjna emisja serii w czerwcu w każdą środę o godz. 23:10.