Łukasz Szewczyk06.06.2022 (15:35)1 komentarz

WP Pilot z nowym pakietem kanałów informacyjnych

• WP Pilot rozszerza swoją ofertę.
• Popularna platforma telewizji online prezentuje pakiet NEWS, w którym znajdują się najważniejsze polskie oraz zagraniczne kanały informacyjne.
WP Pilot z nowym pakietem kanałów informacyjnych
W pakiecie NEWS, pełnym najświeższych wiadomości z kraju i ze świata na WP Pilot dostępnych jest 11 kanałów. Listę kanałów otwiera stacja TVN24, czyli pierwsza polska telewizja informacyjna, nadająca program przez całą dobę. Z kolei kanał TVN BiŚ poświęcony tematyce ekonomicznej oraz międzynarodowej. Dziennikarze wraz z ekspertami prowadzą analizy rynku i ich wpływu na codzienne życie.
Sky News to brytyjska stacja informacyjna z licznymi autorskimi programami, a CNN nadająca z USA, dostarczy newsy z całego świata. Z kolei CNBC Europe to bogaty w programy o tematyce finansowej, nowinki z parkietów i rynków, a także dyskusje z liderami biznesu.

wPolsce i TV Republika to polskie stacje, prezentujące analizę aktualnych wydarzeń i rozmowy z ekspertami. Ukraina24 to główny kanał informacyjny na Ukrainie. W pakiecie znajdują się też francuskie kanały informacyjne - France 24 nadający po francusku oraz France 24 English w angielskiej wersji językowej.

WP Pilot to Polsce platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych. W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, dedykowane najmłodszym. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay

Komentarze (1 - 1 z 1)

15zł za pakiet, w którym jest więcej kanałów obcojęzycznych niż polskich, słabo.
 6