Łukasz Szewczyk09.06.2022 (15:56)brak komentarzy

Polsat kręci serial "Bracia", Nowe twarze w obsadzie

• Trwają zdjęcia do nowej produkcji Polsatu "Bracia".
Damian Kret i Justyna Litwic w serialu "Bracia" / Fot. Polsat
Damian Kret i Justyna Litwic w serialu "Bracia" / Fot. Polsat
Serial "Bracia" to przewrotna historia o rodzinie, miłości, zdradzie i namiętności. Pierwsza część zdjęć została już zrealizowana w Atenach. W kwietniu ekipa rozpoczęła zdjęcia w Polsce. W obsadzie oprócz Jana Frycza, Piotra Stramowskiego, Mateusza Kościukiewicza i Nikodema Rozbickiego zobaczymy również Damiana Kreta i Agnieszkę Sienkiewicz-Gauer.
Damian wcieli się w rolę jednego z tytułowych braci - Wojtka. To kucharz-marzyciel z sercem na dłoni! Damian ma już na swoim koncie role w takich produkcjach, jak "Najlepszy", "Belfer" czy "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa".

Do obsady serialu dołączyła także Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, którą widzowie pokochali m.in. za rolę przebojowej Dorotki w "Przyjaciółkach". Tym razem zobaczymy ją w zupełnie innej odsłonie - bardziej dramatycznej.

- Postać, w którą wcielam się w serialu "Bracia" to Wiki, kobieta sukcesu. Moja bohaterka zaskoczy widza swoimi decyzjami, a w trakcie naszej opowieści będziemy świadkami, jak jej ułożony świat powoli się rozpada jak domek z kart. Granie Wiki to dla mnie duże aktorskie i emocjonalne wyzwanie. Cieszę się ogromnie, że tym razem widz będzie mógł oglądać mnie w roli bardzo dramatycznej, a nie komediowej - mówi Agnieszka Sienkiewicz-Gauer.
Do nowej roli aktorka zmieniała nawet kolor włosów i została blondynką