Łukasz Szewczyk10.06.2022 (12:30)1 komentarz

HBO opublikowało zdjęcie z nowego serialu "The Last Of Us"

• HBO opublikowało nowe zdjęcie z Bellą Ramsey i Pedro Pascalem z nadchodzącej produkcji HBO "The Last Of Us"
• Do obsady dołączyli Ashley Johnson i Troy Baker, którzy wcześniej użyczali głosu bohaterom znanej na całym świecie gry wideo. W serialu będą odtwórcami innych ról niż ich postaci z gry.
Nowy serial HBO "The Last Of Us" / Fot. HBO
Nowy serial HBO "The Last Of Us" / Fot. HBO
Podczas Summer Game Fest, Neil Druckmann, wiceprezes Naughty Dog i współtwórca, producent, scenarzysta i reżyser serialu HBO The Last Of Us"", zaprezentował nowe zdjęcie z nadchodzącej produkcji z Pedro Pascalem jako Joelem i Bellą Ramsey jako Ellie.
Do Druckmanna na scenie dołączyli Ashley Johnson i Troy Baker, którzy użyczyli głosu Ellie i Joelowi w grach wideo "The Last of Us" i "The Last od Us II". Johnson i Baker ogłosili, że pojawią się w serialu HBO "The Last Of Us", grając inne postacie niż te, którym użyczyli głosu w grach.

Johnson i Baker dołączają do wcześniej ogłoszonych członków obsady Belli Ramsey, Pedro Pascala, Gabriela Luny, Merle Dandridge, Nico Parkera, Murraya Bartletta, Nicka Offermana, Jeffreya Pierce'a i Anny Torv.

Serial będzie oparty na znanej na całym świecie i cenionej przez graczy i krytyków grze wideo "The Last of Us", opracowanej przez Naughty Dog dla platform Playstation. Historia rozgrywa się dwadzieścia lat po zniszczeniu współczesnej cywilizacji. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu Ellie, 14-letniej dziewczynki z opresyjnej strefy kwarantanny. To, co zaczyna się jako szybka robota, wkrótce staje się brutalną, rozdzierającą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych, w której to wyprawie mogą polegać wyłącznie na sobie, by przetrwać.

Współtwórcami, producentami wykonawczymi, scenarzystami i reżyserami są Neil Druckmann i Craig Mazin. Producentami wykonawczymi są Carolyn Strauss, Evan Wells, Asad Qizilbash, Carter Swan i Rose Lam. Reżyserami serialu są Kantemir Balagov, Jasmila Žbanić, Ali Abbasi, Peter Hoar, Jeremy Webb i Liza Johnson. "The Last Of Us" jest koprodukcją z Sony Pictures Television. Producentami są PlayStation Productions, Word Games, The Mighty Mint oraz Naughty Dog.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Gra jest świetna więc serial zapowiada się bardzo obiecująco.
 3