Łukasz Szewczyk10.06.2022 (12:33)9 komentarzy

Disney+ w ofertach Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go. Jakie ceny?

• We wtorek (14 czerwca 2022 roku), w dniu premiery w Polsce, usługa Disney+ pojawi się w ofertach Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go.
• Grupa Polsat Plus to jedyny operator usług płatnej telewizji i telekomunikacyjny w Polsce, który będzie oferował Disney+.
Disney+ w ofertach Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go
Nowi i obecni klienci Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go będą mogli korzystać z promocyjnych ofert łączonych z Disney+.
Pakiety telewizji w Polsat Box z Disney+
Disney+ znajdzie się w ofertach telewizyjnych Polsat Box w każdej z trzech technologii: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej:
• od 35 zł/mies. klient otrzyma kilkadziesiąt kanałów tv (51 kanałów tv w ofercie telewizji satelitarnej i IPTV oraz 29 kanałów tv w ofercie telewizji internetowej) razem z dostępem do Disney+,
• w ofertach z pakietem L z wybranymi pakietami dodatkowymi i abonamentem od 100 zł/mies. dostęp do Disney+ klienci Polsat Box otrzymają w cenie oferty, przez całą umowę.

Disney+ w ofercie telewizji satelitarnej i kablowej IPTV Polsat Box
Disney+ w ofercie telewizji satelitarnej i kablowej IPTV Polsat Box
Disney+ w ofercie telewizji internetowej Polsat Box
Disney+ w ofercie telewizji internetowej Polsat Box
W Plusie bez opłat przez rok
Disney+ będzie dostępny bez opłat przez rok we wszystkich ofertach abonamentowych Plusa z umową na 24 miesiące - Plus Abonament, Plus dla Firm, Plus Internet 5G/LTE i Plus Światłowód. Po okresie promocyjnym za dostęp do Disney+ do abonamentu zostanie doliczona cena rynkowa w wysokości 28,99 zł/mies.

Oferta łączy się także ze skierowaną do rodzin promocją, w ramach której klienci mogą dobrać nawet 5 dodatkowych abonamentów głosowych dla swoich bliskich w cenie 1 zł nawet przez 12 miesięcy. Do takiego abonamentu za 1 zł można również dodać Disney+ i korzystać z niego bez opłat przez rok.

Ponadto z Disney+ bez opłat przez rok będą mogli skorzystać także klienci oferty abonamentowej w Plushu, którzy podpiszą umowę na 24 miesiące.

Disney+ w Netii oferowany bez opłat nawet przez dwa lata
Również Netia zaoferuje dostęp do serwisu Disney+ w ramach wszystkich ofert swoich flagowych usług, czyli szybkiego, stacjonarnego dostępu do Internetu (np. łącze w technologii światłowodowej od 50 zł/mies.) oraz pakietów z usługą telewizyjną (podstawowy pakiet TV w cenie usługi internetowej). Zawierając dowolną umowę na okres 24 miesięcy, klienci otrzymają dostęp do Disney+ przez rok bez opłat, a przez kolejne miesiące w cenie 28,99 zł.

Zakup pakietu 3 usług pod marką Netia z umową na 24 miesiące (Internet, TV, telefon komórkowy z przeniesieniem numeru) premiowany będzie dostępem do Disney+ przez okres 2 lat bez dodatkowych opłat.

Disney+ w Polsat Box Go
W Polsat Box Go pojawi się nowy pakiet, w którym znajdą się wszystkie treści z pakietu Polsat Box Go Premium, wzbogacone o dostęp do Disney+. Promocyjna cena pakietu Polsat Box Go Premium z Disney+ to 50 zł/mies.

Polsat Box Go Premium z Disney+ to polska i światowa rozrywka o różnorodnej tematyce. Oprócz treści od The Walt Disney Company pakiet oferuje 100 różnych kanałów telewizyjnych, a do tego: wybrane seriale wcześniej niż w TV, pełne sezony najnowszych polskich produkcji, m.in.: "Układ", "Osaczony", "Cień", "Mecenas Porada", tysiące polskich i zagranicznych filmów (także w 4K), informacje i publicystykę, a także bajki i kino familijne. Treści w Polsat Box Go można oglądać na wielu różnych urządzeniach.

Disney+
Disney+
Disney+ w Polsce rusza 14 czerwca 2022 roku. Nowa platforma oferuje oryginalne produkcje na wyłączność, tysiące odcinków seriali i filmów od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen oraz treści rozrywkowe pod marką Star. Disney+, to serwis streamingowy będący domem dla wielu uwielbianych na całym świecie historii. Dzięki Disney+ klienci Polsat Box, Plusa, Netii i Polsat Box Go będą mieli dostęp do seriali "Księga Boby Fetta", "The Mandalorian" od producenta wykonawczego i scenarzysty Jona Favreau oraz długo oczekiwanego serialu "Obi-Wan Kenobi". Ponadto już w dniu premiery serwisu na polskim rynku widzowie będą mogli zobaczyć "Moon Knight", serial produkcji Marvel Studios z Oscarem Isaakiem grającym Stevena Granta, łagodnego pracownika sklepu z pamiątkami, który cierpi na zaniki pamięci i wspomnienia z innego życia, a także nominowany do Nagrody Akademii film "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" z udziałem Simu Liu i Awkwafiny.

Nie zabraknie również tytułów ze studia Disneya i Pixara, w tym nominowanej do Nagrody Akademii animacji "Luca" (Disney/Pixar) oraz uhonorowanych Nagrodą Akademii: "Nasze magiczne Encanto" (Walt Disney Animation Studio), który opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal, oraz "Cruelli" z Emmą Stone w roli legendarnej "Cruelli de Vil".

W ramach ogólnorozrywkowych produkcji subskrybenci Disney+ będą mogli zobaczyć takie tytuły jak hitowy serial komediowy "Zbrodnie po sąsiedzku", limitowane seriale: "Pam i Tommy", "The Kardashians" oraz "Simpsonowie", a także starsze sezony seriali, takich jak "Grey's Anatomy: Chirurdzy", "9-1-1" i "Czarno to widzę". Co więcej, subskrybenci będą mieli dostęp do tytułów National Geographic "Świat według Jeffa Goldbluma" i nagrodzonego Nagrodą Akademii "Free Solo: ekstremalna wspinaczka".

Więcej o ofercie na start Disney+ informujemy TUTAJ.

Komentarze (1 - 9 z 9)

widać szukanie naiwnych jest konieczne . ale najpierw promocja na zachętę a potem ewentualnie umowa jak nie to nic nie zyskają.
 8  
A co z platforma Canal+? tam nie będzie Disneya?
 13  
@Lars

Z komunikatu prasowego wynika że Polsat ma wyłączność na Disney+. Oczywiście dla obecnych jak to Polsat, podpisz aneks a dostaniesz.

Oczywiście wysyłają mail z prośbą o podanie numeru ale warunki przetwarzania danych zostawiają wiele do życzenia w tym przekazanie numeru poza UE!
 5  
Nie bo jest wylacznosc tylko plus Netia polsatbox i polsatbox Go
 1  
Ciekawie to wygląda jeszcze jakby dali Viaplay przy pełnej ofercie Polsat Box Go czyli premium i sport za 100.
 13  
ponieważ na Disney+ oglądać można na co najwyżej czterech ekranach jednocześnie ja wezme sobie z rodzinją wyjdzie mniej jak 10 zł
 0  
Serwis średni, myślałem że będzie więcej nowości. Wiadomo, że nie tyle co w USA, ale jednak więcej...
 2  
W netii stali abo muszą podpisać nową umowę aby mieć Disney + to jest chore że nie można dodać jako dodatkową usługę w promocji . Polsat i Netia coś późno się obudzili gdzie jest Netflix , HBO Max , Viaplay ... Wszystko fajnie tylko ta słaba jakość tv streamingu w netii nie do zaakceptowania na dużym tv .
 2  
Lord ale po co brać w netii.ndogadqj się z trzema innymi osobami zapłacisz za miesiąc niecałe 8pln. Bez łaski, umów.
 2