Łukasz Szewczyk21.06.2022 (15:31)4 komentarze

Koniec miesięcznika Komputer Świat. Od września tylko online

• Na początku sierpnia ukaże się ostatnie papierowe wydanie miesięcznika "Komputer Świat".
• Po 24 latach obecności magazynu na rynku, wydawca skupi się na rozwijaniu treści redakcyjnych oraz ich subskrypcji w Internecie w serwisie komputerswiat.pl.
Komputer Świat - numer 7/2022
Komputer Świat - numer 7/2022
Od września 2022 roku treści redakcyjne miesięcznika Komputer Świat będą pojawiać się wyłącznie na Komputerswiat.pl, w największym serwisie technologicznym w Polsce.
- Decyzja o zakończeniu wydawania magazynu Komputer Świat w formie drukowanej odzwierciedla preferencje czytelników i użytkowników szukających treści technologicznych. W pierwszej kolejności wybierają oni informacje dostępne w Internecie. Komputerswiat.pl od lat jest liderem wśród serwisów technologicznych pod względem liczby użytkowników. Skupiamy się na treściach w serwisie, w tym tych, które są dostępne w modelu subskrypcyjnym - tłumaczy Martyna Majchrzak, dyrektor zarządzająca serwisów wertykalnych w Ringier Axel Springer Polska.

Według danych Gemius Mediapanel w maju bieżącego roku serwis Komputerswiat.pl został odwiedzony przez 5,2 mln użytkowników, którzy na materiałach publikowanych w serwisie spędzali średnio ponad sześć minut. To o 300 tys. użytkowników i trzy minuty więcej niż w przypadku drugiego miejsca w zestawieniu. Treści redakcyjne śledzi na Facebooku ponad 340 tys. osób, a na kanale YouTube ponad 100 tys. subskrybentów. Serwis publikuje zarówno profesjonalne testy, rozbudowane poradniki i porady zakupowe, jak i ciekawostki naukowe, materiały wideo i podcasty.

Komentarze (1 - 4 z 4)

W Niemczech też kasują papierowe wydania bildów czy tylko w trzecim świecie?
 5  
Ja tam wole gazetę kupić
 14  
ojjjj pamiętam maj 2000, mój pierwszy numer jaki kupiłem i po tylu latach, coś sie kończy
 1  
Szkoda wersji papierowej. Czasopismo pozytywnie oceniałem. Teraz już po wszystkim.
 0