Łukasz Szewczyk23.06.2022 (8:20)

Pride Week w Music Box Polska. Drag show i Top 50 teledysków LGBT

• Muzyczna telewizja Music Box Polska przygotowała Pride Week
• W tym roku pod hasłem "Love out loud"
Love Out Loud
Z okazji obchodzonego w czerwcu na całym świecie Miesiąca Dumy społeczności LGBT oraz odbywającej się w najbliższą sobotę (25 czerwca) Parady Równości 2022 na antenie muzycznej telewizji Music Box Polska trwa Pride Week.Na antenie stacji nie zabraknie gwiazd wspierających społeczność LGBTQ+.
Dodatkowo stacja przygotowała specjalne pozycje programowe. W czwartek (23 czerwca) o godz. 19.00 oraz w niedzielę (26 czerwca) od godz.13.00 "50 Best Pride Songs", czyli lista 50 najlepszych teledysków o tematyce LGBTQ+.

Z kolei w piątek (24 czerwca) o godz. 21.45, w sobotę (25 czerwca) o godz. 10.00 i niedzielę (26 czerwca) o godz. 21.00 "Drive `N Drag Show". Jest to koncert wielobarwnych i czasami prowokujących wykonawców drag queen, znanych z występów w kultowym amerykańskim reality show "RuPaul's Drag Race".

To nie koniec. Logo Music Box Polska zmieni kolor i rozbłyśnie w tęczowych barwach, a dla widzów stacja szykuje dodatkowe atrakcje.

Pride Week w Music Box powstaje przy współpracy: Stowarzyszenia Lambda Warszawa, Grupy Stonewall, Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, Wild Grass - producenta napoju Rainbow, sklepu LGBT Unipride.pl, sieci klubów HAH, magazynu LGBTQIA Replika oraz portalu LGBT+ Queer.pl