Łukasz Szewczyk23.06.2022 (9:01)4

"Królowa". Premiera polskiego serialu Netflix. Andrzej Seweryn jako drag queen: "Rola życia" (wideo)

• Premiera polskiego serialu "Królowa" w Netflixie
• Niezwykła historia o rodzinie, drugiej szansie i miłości pokonującej wszelkie różnice
• Serial będzie można zobaczyć w Polsce i 190 krajach na świecie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 4 z 4)

Najsłabszy polski film na NF
 3  
Jeden z lepiej zagranych seriali polskich na Netflix. Nie ma to jak wydać opinie nawet nie zaglądając do środka
 6  
A no właśnie myślenie życzeniowe się kłania. Jestem po obejrzeniu 3 części. Wnuczka jest tak nieautentyczna, nienaturalna że aż trzeba czasami zęby zaciskać. Jest bardzo dużo scen, które dla zwykłego widza, naprawdę zwykłego takiego jak ja, które drażnią zwykłą nielogicznością. Dla przykładu. Seweryn przyjeżdża do miasteczka. Czeka trochę na wnuczkę. Jest środek dnia. Gościu rejestruje się w hotelu. Co może trwać najwyżej 20 minut. W tym czasie wnuczka idzie na fotel odpocząć i zasypia. Dziadek podchodzi i przygląda się wnuczce. Oczywiście kamera pokazuje jaka ta wnuczka biedna, zmęczona życiem, utyrana polska nastolatka z dzielnicy biedy (akurat tak może być nie mówię, że nie). Dziadek postanawia zamówić taksówkę. Odprowadza ją do taksówki a tam prawie noc. Czyli wychodzi na to że meldunek w polskim hotelu to 6 godzin. :D Takich głupot w serialu jest bardzo dużooooo.
I ca za kretyn scenarzysta wpadł na te automatyczne, drzwi w hotelu które wiecznie się zamykają i otwierają. Nawet mało rozgarnięty człowiek wie jak to wyłączyć a debil wpadłby na to żeby je zablokować. No kurczaki. To w końcu to serial dla dzieci czy dorosłych bo nie wiem.
Pusty dworzec autobusowy, puste ulice, to jest tak nienaturlane że aż chce się wyć!!! Nikt tam nigdy nie robił żadnego serialu!??? Nie wiedzą że to jest nienormalne?!
Scena w kierową autobusu, który nie chce wyjąć dziadkowi walizek a bagażnika. Pokazali to tak, że takie zwykłe naturalne i oczywiste w Polsce. No kur... to już chamstwo. Często jeździłem w góry. Kierowcy zawsze podawali bagaże starszym osobom. Owszem nie podawali młodym osobom, które same je zabierali. Masakra.
Seweryn bardzo rozczarowuje, gra z jakimś takim patosem, jakby naprawdę grał co najmniej rolę cesarza Nerona... żeby za chwilę ckliwie uronić łzę. Nie na tym polega aktorstwo. To jest najsłabsza rola Pana Seweryna. Aktora który naprawdę potrafi być wielki!!
Najlepsza rola to rola Peszek. To osoba, której myślałem nie da się polubić. Zawsze rozkrzyczana, niestabilna, rozentuzjazmowana nie wiadomo czym. Powtarzająca w wywiadach że sama chyba siebie nie lubi. A u proszę. Niespodzianka. Gra bardzo bardzo dobrze.
Aaa i jak zobaczą te nieudolne podrygi Loretty na scenie w Paryżu (uwzględniając jej wiek) inne polskie draq queen chyba wyją ze śmiechu. Żenada. Chyba, że zrobiła ona coś dla środowiska DQ w Paryżu ale zostało to za mało pokazane.
Potencjał serialu wielki. Ale jakoś to wszystko jest takie nieskładne. nieudolne mierne słabe po prostu.
Ocena 3 na 10 :(
 3  
Aaa jeszcze dodałbym scenę gdzie wnuczka je obiad z dziadkiem i wkłada dziadkowi kartę sim do jego nowego "ajfona". Potem wnuczka dzwoni do dziadka żeby mu pokazać jak można korzystać z połączenia video. I ta biedna wnuczka z Polski, żyjąca w naprawdę skromnych warunkach też ma "ajfona". J rozumiem lokowanie produktów itp ale kuźwa trochę logiki!
 1