Łukasz Szewczyk23.06.2022 (15:44)3 komentarze

Serial "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" od lipca w HBO Max (wideo)

• Serial Max Original "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" to kolejna mroczna opowieść o nastolatkach, które mają swoje tajemnice i muszą zmierzyć się z zamaskowanym niebezpieczeństwem.
• Dwadzieścia lat po tragicznych wydarzeniach, które wstrząsnęły Millwood, nowe pokolenie zmuszone jest zapłacić za sekretnie popełnione grzechy... nie tylko swoje.
"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" w HBO Max
Produkcja "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" opowiada o nowym pokoleniu nastolatków prześladowanych przez A - tajemniczego, zamaskowanego mordercę, który chce wymierzyć im karę za grzechy matek, ale także ich własne.
Dwadzieścia lat wcześniej seria tragicznych wydarzeń wstrząsnęła robotniczym miasteczkiem Millwood. Teraz, w dzisiejszych czasach, całkiem inna grupa nastolatek - nowe kłamczuchy - jest dręczona przez nieznanego napastnika i zmuszona do zapłacenia za sekretny grzech popełniony przez ich rodziców dwie dekady temu... Ich własne grzechy też nie pozostają bez znaczenia. W tej wersji mrocznej historii o dojrzewaniu znajdujemy się wiele kilometrów od Rosewood, nadal jednak w istniejącym i znanym z klasycznych "Słodkich kłamstewek" uniwersum. W serialu "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" jesteśmy w zupełnie nowym mieście i śledzimy losy nowego pokolenia.

Autorami scenariusza są Roberto Aguirre-Sacasa, który pełni także obowiązki producenta wykonawczego, oraz Lindsay Calhoon Bring, będąca również współproducentką serialu.

W serialu występują: Bailee Madison, Chandler Kinney, Zaria, Malia Pyles i Maia Reficco jako grupa przyjaciółek z nowego pokolenia, a także Mallory Bechtel, Sharon Leal, Elena Goode, Lea Salonga, Eric Johnson i Alex Aiono.

Serial wyprodukowany został przez Muckle Man Productions Roberto Aguirre-Sacasy i Alloy Entertainment we współpracy z Warner Bros. Television. I. Marlene King, Michael Grassi, Caroline Baron oraz Leslie Morgenstein i Gina Girolamo z zespołu Alloy również pełnią obowiązki producentów wykonawczych serialu, opartego na bestsellerowej serii książek Sary Shepard.Premiera serialu "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" (Pretty Little Liars: Original Sin) odbędzie się 28 lipca w HBO Max. Serial liczy 10 odcinków.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Oglądałem poprzednie Słodkie Kłamstewka na AXN niestety chyba nie wszystkie sezony bo chyba AXN nie puścił wszystkich sezonów lub puszczał w nocnych godz co dla AXN taki zabieg jest czasem stosowany.
 0  
Oglądałem poprzednie Słodkie Kłamstewka na AXN niestety chyba nie wszystkie sezony bo chyba AXN nie puścił wszystkich sezonów lub puszczał w nocnych godz co dla AXN taki zabieg jest czasem stosowany.
Są na HBO Max.
 0  
Trochę kultowych seriali od lipca: Supernatural od 5 lipca, Ostry dyżur i Alf.
 0