Łukasz Szewczyk25.06.2022 (10:35)1 komentarz

Jubileuszowe zwieńczenie kolejnego sezonu serialu "Chłopaki do wzięcia" w Polsat Play

• W weekend Polsat Play wyemituje 300 odcinek serii "Chłopaki do wzięcia"
• Jubileuszowy odcinek jest również finałem 21 sezonu serialu.
Jubileuszowe zwieńczenie kolejnego sezonu serialu "Chłopaki do wzięcia" w Polsat Play
Mieszkańcy małych miasteczek i wsi poszukują partnerek na całe życie. Są w trudnej sytuacji, bo większość dziewczyn, które znali, wyjechały do pracy do większych miast. Zostali sami, a kandydatek na żony poszukują dyskretnie, aby nie narazić się na żarty. Czym mogą zaimponować dziewczynom? W kultowym już programie "Chłopaki do wzięcia" obserwujemy ich codzienne zmagania oraz wzloty i upadki w ich jakże skomplikowanym życiu uczuciowym.
W niedzielę (26 czerwca 2022 roku) Polsat Play wyemituje jubileuszowy, 300 odcinek serialu "Chłopaki do wzięcia" Ich losy widzowie śledzą już od 10 lat (21 sezonów). Przez program przewinęło się kilkudziesięciu bohaterów. Najbardziej znani to Bandziorek, Szczena czy Jaruś. Niektórzy z nich poznali swoje bratnie dusze, części się to nie udało i nadal próbują. Perypetie innych można by opisać stwierdzeniem "to skomplikowane". Czasem, jak w przypadku Daniela, los nie był dla nich zbyt przychylny, a miłość miała tragiczny wymiar. Inni jak Stefan czy Dariusz bardzo dbają o swój wizerunek i wierzą, że elegancki wygląd przykuje uwagę potencjalnych partnerek.

Najsłynniejsze dwa przykłady chłopaków, którzy nie są już do wzięcia to Robert "Tancerz" i Jaruś. Obaj są już po ślubie i w obu przypadkach kamera towarzyszyła im podczas ceremonii (odcinki sezonu 20 i 21). Są też nowi bohaterowie, którzy dzięki programowi znaleźli druga połówkę, to Łukasz "Pan Eksperyment", Hadzi i oczywiście Pan Henio. Pamiętne są również kultowe cytaty z serialu np. "Dajcie mnie kawkie" czy "Ryszard, draniu oddaj mi rower", które na stałe weszły nie tylko do rozmów fanów produkcji.

Bohaterowie Chłopaków do wzięcia, zdobyli ogromną popularność i sympatię widzów, a serial jest jedną z najlepiej oglądanych pozycji w Polsat Play. Popularności serialu istotnie wpłynęła również na kształt tego kanału. Co tydzień łączna widownia emitowanych w telewizji odcinków serialu oscyluje w okolicy 2 milionów widzów.


Za produkcję serialu od początku odpowiadają Irena Morawska dziennikarka, reporterka, scenarzystka filmowa oraz Jerzy Morawski reżyser, scenarzysta, realizator filmów dokumentalnych i członek Polskiej Akademii Filmowej.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Do tego programu powinni wziąć ekipę ze Szkolnej ;) Krzysiek, Major, Mexicano oraz Mario, oj by się działo ;)
 0