Łukasz Szewczyk29.06.2022 (14:09)5 komentarzy

"Poranny rogal". Nowy program śniadaniowy w Zoom TV

• Wiadomości z kraju i ze świata, ciekawostki znalezione w sieci i gorące plotki, którymi zachłystuje się kolorowa prasa.
• Zoom TV rozpoczyna emisję nowego programu śniadaniowego "Poranny rogal"
"Poranny rogal" to porcja pozytywnej energii na cały dzień. W każdym wydaniu znajdą się najciekawsze i aktualne informacje z różnych dziedzin: od gospodarki, przez kulturę, aż po nowinki ze świata show-biznesu. W programie nie zabraknie także rekomendacji wydarzeń kulturalnych: koncertów, premier filmowych i wystaw. Widzowie dowiedzą się także, jaką płytę koniecznie spakować do walizki i które książki zapewnią rozrywkę podczas letniego lenistwa. A wszystko to podane w przystępny sposób, często okraszone satyrycznym komentarzem prowadzących, na luzie i spontanicznie.
Gospodarzami wakacyjnego programu będą duety, tworzone przez satyryków, aktorów, kabareciarzy i muzyków: Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec, Kajra i Sławomir, Katarzyna Zielińska z siostrą, Łukasz i Beata Rybarscy oraz Katarzyna Pakosińska z mężem. Prowadzący będą przeczesywać internet i prasę, maglować, komentować, wymieniać spostrzeżenia i wplatać anegdoty z życia prywatnego. Typowe studio nagraniowe zamienią zaś na ulubioną kawiarnię, prywatne mieszkanie lub plener.

"Poranny rogal" to autorski przegląd najnowszych wydarzeń. Można śmiało powiedzieć, że poranna prasówka jeszcze nigdy nie była tak dowcipna. To za sprawą naszych wspaniałych gospodarzy, którym na okres wakacyjny oddajemy poranną antenę Zoom TV. Program skierowany jest do wszystkich widzów, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami, a przy tym trochę się pośmiać przy porannej kawie - mówi Katarzyna Białek, Dyrektor Programowa Zoom TV.

"Poranny rogal" będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 7:45 (od 4 lipca). Na weekendowe poranki zaplanowano powtórki z tygodnia.

Premierowy odcinek, który poprowadzą Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec już w poniedziałek 4 lipca o godz. 7:45. Widzowie będą mieli okazję dowiedzieć się m.in. jak zmieniają się zwyczaje wakacyjne Polaków, kim jest John Szczecina, na czym paparazzi przyłapali Krzysztofa Rutkowskiego, jaką dietę cud stosuje Danuta Martyniuk i co słychać u Krzysztofa Ibisza.

Komentarze (1 - 5 z 5)

A ile minut będzie trwał ten "ekskluzywny" program.
 3  
Będzie trwał jakieś 55 min.
 1  
"Widzowie będą mieli okazję dowiedzieć się m.in. jak zmieniają się zwyczaje wakacyjne Polaków, kim jest John Szczecina, na czym paparazzi przyłapali Krzysztofa Rutkowskiego, jaką dietę cud stosuje Danuta Martyniuk i co słychać u Krzysztofa Ibisza." .... normalnie wejście smoka. :)
 1  
hmmm ja mam porannego rogala zawsze po wypiciu kawki.
 0  
moj rogal to moja sprawa, a tym bardziej poranny. Niech kazdy nosi swojego rogala za zasunietym rozporkiem, by nie kusic, np takiej z duzym apetytem Krychy Pawłowicz.
Klient czekający na świński ryj w galarecie 4.07.2022 (1:10:44)
 2